logo

AK Parti’nin Koyulhisar Adayı?

Koyulhisar siyasetinde şu günlerde Aday Adayları Ankara nezdindeki kulislerini İstanbul’da arttırdı. En çok merak edilen konular?

AK Parti’nin Koyulhisar Adayı kim olacak ?

31 Mart 2019’da yerel seçime gidiyoruz. Koyulhisar’da heyecan dorukta. MHP Koyulhisar’da mevcut Belediye Başkanı Osman EPSİLELİ ile yola devam edecek mi? Bizde kesin bir bilgiye sahip değiliz. Tarafımıza ve haber sitemize şu ana kadar ulaşan her hangi bir bilgi yok. Seçmende yakın takip ediyor. Haber sitemiz şu günlerde yoğun bir takip içinde. AK Parti ve MHP’nin Koyulhisar’da yapacağı bir ittifak seçimin kaderinin şekillenmesinde etkili olacaktır. Şu anda net bir bilgiye ulaşamadık. Her şeyi süreç gösterecektir. Biliyorum! Koyulhisar’da herkes bir merak içinde.

Koyulhisar’da dengelerin her an değişebileceği ve seçim üzeri rüzgarın bir anda değişebileceği hiç bir zaman unutulmamalı. Unutmamalı ki Koyulhisar, siyasi yaşamında “ Sorun yok. Seçimi yüzde yüz kazanıyoruz ” diye düşünmüş eski siyasetçilerin seçimi kaybettiği bir İlçemiz. Son pişmanlık asla fayda etmez!

Edindiğimiz gerçek bilgileri siz değerli okuyucularımızla anında paylaşacağız. Bizden ayrılmayın.

Share
#

SENDE YORUM YAZ