logo

MHP Sivas Milletvekili Özyürek,” Sivas’a Sahip Çıkacağız “

MHP Sivas Milletvekili Seçilen Ahmet Özyürek, ” Sivas’a Sahip Çıkacağız “

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili seçilen seçim süresince kendisini yalnız bırakmayan seçmenlerle bir araya geldi. Ahmet Özyürek, kendisini destekleyen herkese teşekkür etti.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili seçilen Ahmet Özyürek, vatandaşlarla bir araya geldi. Sivas’ta seçim çalışmalarının örnek ismi herkesin ilgi gösterdiği çok sevdiği MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, şehri karış karış gezdiğini bundan sonrada seçmenlerle sürekli Sivas’ta olacağını karış karış gezip sorunları takip edeceğini belirtti. Gittiği her yerde Cumhur İttifakı’na destek isteyen Özyürek, mecliste güçlü bir MHP için de destek ve dua istemişti.

“Sizin gibi yiğit kardeşlerimizin oyuna ihtiyacımız var, ülkemize ve sivas’a hizmet için destek ve dualarınızı bekliyoruz. Biz devletimizin ve milletimizin sonuna kadar arkasındayız. Kim bu devlete zarar vermek istiyorsa onlarında karşısındayız. Bu dünde böyleydi bugünde böyle. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli önderliğinde ülkemizin bekası ve birliği için Cumhur İttifakı’nı oluşturduk ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldık. Biz ülkücüler olarak sözümüzün arkasındayız bu tutum devletimizin kırmızı çizgileri korununcaya kadar devam edecek. Milli birlik ve beraberlikle çıktığımız bu yolda Allah milletimizin desteğini de yanımıza verdi. Milletimiz her şeyi görüyor tartıyor ve düşünüyor.Sonuçlar çok net.Sivaslı yiğidolara teşekkür ederim. Bundan sonrada hep beraber olacağız.

Ahmet Özyürek Kimdir?

Doğum Yeri : Sivas/ Türkiye
Doğum Tarihi : 1.1.1964 –

 Ahmet Özyürek

1964 yılında Sivas Kangal’da doğdu. 

1986 yılında başlayan iş hayatına müteahhit hizmetleri ve sanayicilik dalında devam etmekte. İstanbul Sivaslılar Derneği, Kangallılar Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik görevlerinde bulundu. Sivas Spor Kulübü’nde Alt Yapıdan Sorumlu Başkan Yardımcılığı yaptı.

2002-­2007 yılında MHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı, 2007 yılında İstanbul 2. Bölge 23. Dönem Milletvekilliği adaylığı, 2007 – ­2010 arası MHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı, 2011 yılı İstanbul 2. Bölge 24. Dönem Milletvekilliği adaylığı yaptı. Sarıyer’de oturan Özyürek , evli ve iki çocuk babası.

MHP 27. dönem milletvekili seçildi.

Ahmet Özyürek Ankara’da.

 

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ