logo

Kahraman Askerimiz 1 metre karda PKK’lı arıyorlar!

Iğdır ormanlarında, Eğriçimen yaylasında yer yer kar kalınlığının bir metreyi aştığı bölgede Mehmetçik ile birlikte arazi arama tarama faaliyetlerini yürüten güvenlik kuvvetlerimiz, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin kentinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na da katılmaya hazır olduklarını söyledi.

Kahraman Türk ordumuzu kimse hafife almasın…

 

Suriye’nin Afrin kentinde terör örgütü PKK/YPG’ye yönelik Zeytin Dalı Harekatı’nı sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri, yurt içinde de örgüte göz açtırmıyor.  Güvenlik güçleri, Koyulhisar ve çevresinde yakınlarında bulunan, kar kalığınlığının bir metreyi aştığı bin 850 rakımlı Yaylalarda  didik didik terörist arıyor. Soğuk hava ve zorlu arazi şartlarında yürütülen operasyonda Mehmetçiğe sivil halkımız tam destek veriyor. Teröristlerin kış üslenmesine karşı bölge, sürekli kontrol altında tutuluyor. Mehmetçik ile birlikte teröristlerin sığınak olarak kullanabileceği mağaraları arayan güvenlik kuvvetlerimiz eli tetikte sürekli gözetleme yapıyor.

AFRİN’E GİTMEYE HAZIRIZ.

 

Doğu Karadeniz kırsalında son yıllarda kendisini göstermeye çalışan  PKK’lı teröristler, yerel halktan destek bulmayınca ve operasyonlar ile telsiz, mühimmat, silah ve yaşamsal malzemelerinden de olunca tek tek teslim olmaya başladı. Koyulhisar- Mesudiye arasında bulunan bölgeyi PKK’lılardan temizlemeye kararlı olduklarını anlatan güvenlik güçlerimiz, metrelerce kar ve soğuk havanın kendilerini yıldırmadığını belirterek, Suriye’nin Afrin kenti ile Kuzey Irak’ta PKK’lı teröristlerin kamplarının bulunduğu Kandil ve Zap bölgelerine gitmeye hazır olduklarını yeniledi.

Kahraman Ordumuza ve Emniyet Teşkilatımıza muvaffakiyet ve muzafferiyetler, Şehit Ailelerimize, Şanlı Gazilerimize ve ailelerine, Ülkemizin, Sivasımızın, Koyulhisarımızın siz şerefli halkına ve Aziz Milletimize Cenab-ı Allah’tan sağlık, esenlik ve huzur dolu günler niyaz ediyorum. Rabbim Şanlı Türk Ordumuzu devletimizi milletimizi korusun. Allah şanlı Türk ordumuzu muzaffer kılsın. Vatan için gaza edenleri korusun. Onlar seferle emrolunduklarını biliyorlar, rabbim zaferlerle müjdelesin. İnşaallah.

Koyulhisarda Gece gündüz demeden kar kış yağmur çamur dinlemeden canı pahasına görev yapan Askerimizi ve Polismizi Rabbim korusun.

Askerimizle Polisimizle Kolluk Kuvvetlerimizle Gurur Duyuyoruz.

Sizinle gurur duyuyoruz.

 

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ