logo

02 Şubat 2017

İnternet haberciliğinin Türkiye’deki öncülerinden www.koyulhisar.com 19 Yaşında.

 

İnternet haberciliğinin Türkiye’deki öncülerinden www.koyulhisar.com 19 Yaşında.

Memleketimizle hemşehrilerimiz arasında köprü olduk.

Yıllar ne de çabuk geçiyor değil mi? Daha dün gibi www.koyulhisar.com haber sitemizin temeline ilk harcı koymuş gibi hissediyorum kendimi. Haber yerelde okunduğunda kıymetlidir vede değerlidir. Köyler beldeleri, beldeler İlçeleri, İlçeler şehirleri oluşturmaktadır. Şehirler de medeniyetleri oluşturmaktadır. Yerel basın da yaygın basını ve ulusal basını geliştirir. Besler. Yerel basın bir İlçenin gelişmesinde dünyaya açılan penceresi. Yerel
basın tüm zorluklara direnir. Kendine, şehrine bir şeyler katma çabası içindedir. Memleketimize hizmetimizi yaparken bulunduğumuz memleketimizin de yazılı ve görsel arşivini oluşturuyoruz desek hiç yalan olmaz.

18’i bitirdik, 19’a ilk adımı attık bugün.

Ne mutlu bize…

Ne mutlu bize ki, siz değerli okurlarımızla hemşehrilerimizle birlikte bugünlere geldik. Birlikte nice olaylara şahit olduk.

Taraflı haber yapılıyor gibi gerçek dışı dedikodular, tehditler, hakaretler,e-posta atarak vs önümüzü kesmeye çalışanlar bizi yıldıramadı.

19 Yıldır Memleketimize,hemşehrilerimize hizmet ediyoruz.

İnandık, azmettik ve sizin de verdiğiniz desteği arkamıza alarak birlikte bugünlere geldik. Kah övüldük, kah yerden yere vurulduk ama yılmadık ve yıkılmadık. Engellere aldırmadık. Başımız dik anlımız açık. Bugün de sizlerin huzurundayız.

Dimdik ayaktayız çok şükür.!

Geldiğimiz nokta, bulunduğumuz yer, küçümsenecek, dudak bükülecek bir yer değil. Kolay değil, tek başına, sermaye desteği olmadan, televizyon veya gazete takviyesi olmadan bu noktalara ulaşmak. İnternet haberciliğinin Türkiye’deki öncülerinden olmak. Haber sitesi parkmak sayısını geçmezdi.

Bizlerden desteğini esirgemeyen yakın dostlarımız var. Onları unutmak mümkün değil.

www.koyulhisar.com sanal bir site olmadı.

Türkiye’nin yerelde ilk kurulduğunda en büyük haber sitesi olmak gerçekten kolay değildi. Dedim ya, inandık! Sevdamız vardı. Dertliydik… Dertlendik.
Sizin, bizim, hepimizin emekleri çok büyük. Bugün 19 Yaşındayız. Bende sizlerle gurur duyuyorum. Biz Büyük Bir Aileyiz.

Ailemden gördüğüm en önemli şey sevgiydi. Kendimi tanımaya başladığım ilk yıllar sanırım Ailemden duyduğum en önemli  konuların başında memleket özlemi geliyordu. Bizde buradan yola çıkmıştık. Memleketimi ilk olarak internet medyasıyla tanıştırmalıydım. 18 yılın ardından, memleketime yapabileceklerimin en iyisini yapmıştım. Diğer kazandırdığım hizmetlerimi sıralamıyorum bile.  Kalbimde gitgide büyüttüğüm, çocukluğumdan beri aşkla bağlı olduğum memleketime yenilikler sunmaya karar vermiştim. Etrafımdaki herkes deli olduğumu, yaptığım şeyin mantıksız olduğunu düşünüyordu. Bugün geldiğimiz noktada bu sevdamız hizmetlerimiz hemşehrilerimiz tarafından taçlandırıldı. Haberlerimde ve yazılarımda kimseyi karalamaya çalışmadım, incitmedim ve aşağılamadım. Sizler yazılarıma haberlerimi yakın takip ettiniz. Yazılarımı beğeniyle okudunuz. Ben de sizlerden aldığım güçle daha iyi çalışmalar hizmetler  yapmak için çırpınıp durdum. Bunun için, bugüne kadar haber sitemizi takip eden beni destekleyen sizlere yürekten teşekkür ediyorum. Ben hiçbir zaman memleketimde çığırtkanlık yapan bir adam olmadım, zaten ahlakımda buna izin vermez. Nice çığırtkanlık yapanları gördük. Biz onlara sadece güldük ve geçtik.

Bütün samimiyetimle söylüyorum. Bizler dünyanın en güzel bölgesine ve en güzel memleketine sahibiz.

Hepinizi çok seviyorum, sevgiyle kalın.

www.koyulhisar.com

Selim EFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ