logo

86 MEZUNLARI BİRARAYA GELDİ !

Koyulhisar Lisesi’nden 1985 – 86 yılları arasından mezun olan öğrenciler 24 yıl sonra okudukları okulun bahçesinde bir araya geldiler.Sonrasında Koyulhisar Belediyesi Çay Bahçesinde uzun uzunca sohbet ettiler. Hasret giderdiler.

Aradan geçen uzun yıllara rağmen katılımcılar arasındaki samimi ve sıcak hava dikkat çekici boyuttaydı. Benzer buluşmalara örnek olabilecek nitelikte gerçekleşen ve oldukça iyi organize edilmiş olan bu birlikteliğe katılım da tahminlerin üstündeydi.

Mezunların bir araya gelmesini sağlayan ve her yıl bu organizasyonu kapsamlı bir hale getireceklerini söyleyen Mehmet YILMAZ; yıllar sonra 85-86 mezunlarının büyük çoğunluğunun okul bahçesinde toplandığını söyledi. Mehmet YILMAZ  “ 1985 – 1986 yılları arasından biz bu okuldan mezun olduk. Aradan 24 yıl geçmesine rağmen birbirimizi unutmadık.Dostluklarımız devam ediyor. Mezun olan arkadaşlarımızın kimi avukat, kimi öğretmen, kimi siyasetçi, kimi muhasebeci olmuş. Bu kurumlardan yetişen insanlar, aldıklarını eğitimin bir yansıması olarak ülkeye hizmet etme noktasında en ön saflarda yer almışlardır.Okulumuzdan mezun olanlar ve okulumuz güvenilir, vatanını, milletini, bayrağını seven, yüreği sevgi dolu, merhametli, hoşgörülü insanlar yetiştirdi, yetiştirmeye de devam ediyor ” dedi.Ölümsüzleştirilen fotoğraf karesini sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

” Koyulhisar Belediyesi kafe de
eskileri konuştuk guzel de oldu..Biliyorum ki katılım yapamayan arkadaşlar da katılmayı cok istemişlerdir..

#koyulhisar lisesi mezunları #86 — Ayten Uçar,Salih KendirliMustafa Karakaş ve Kemal Altuntaşile birlikte.

 

www.koyulhisar.com  19 Yıldır Birlikteyiz…

Selim EFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ