logo

31 Aralık 2013

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem Koyulhisar’da.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  Ekrem Erdem Koyulhisar’da.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem Baba Evi Koyulhisar’da. Şu saatlerde Koyulhisar İlçe Kaymakamlığımızda toplantı yapıyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem Baba ocağı Aydınlar Köyünde. Memleketi Koyulhisar’da ziyaretlerde bulunuyor. Kendisine Vadi Federasyonu Genel Sekreteri Karabey Yüksel eşlik ediyor.
                        
AK Parti Sivas İl Başkanlığı’nın Ağustos Ayı Danışma Meclisine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz katıldı. Ekrem Erdem kendi memleketinde ve Kelkit Vadisi İlçelerinde ziyaretlerde bulunuyor hemşerileri ile uzun uzun sohbet ediyor. Başkanımızın programında son anda bir değişiklik olmazsa Cuma gününe kadar Sivas ve İlçelerinde  kalacağı edindiğimiz bilgiler arasında.

 

Aydınlar Köyün’de, bugün Koyulhisar’da bulunan Ekrem Erdem bir dizi ziyaretlerde bulundu, Koyulhisar Kaymakamı Şenol Turan bey’i makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı İlhan Eren, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Eyüp Ayın, Eski İlçe Başkanı Ferhan Epsileli ve Karabey Yüksel Kaymakamlıkta toplantıya katılanlar arasında.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ziyaretini tamamlayarak Suşehri İlçesine dönmek üzere saat 14:40 gibi Koyulhisar İlçe kaymakamlığından ayrıldı.

 

Köye gelişlerinde, İlçe ziyaretlerinde hemşerileri tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan Ekrem Erdem, vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Köylülerin sorunlarını da dinleyen Erdem, köy gezilerindeki amacın sorunları ilk ağızdan dinlemek ve çözüm yollarını birlikte belirlemek olduğunu söyleyerek, ” Devlet olarak her zaman vatandaşın sorunlarına çözüm bulma gayreti içindeyiz.” Dedi.


Koyulhisarlı hemşerileriyle buluşan  Ekrem Erdem, hemşerilerinin açtığı stantlardan da alışveriş yaptı. Koyulhisarlı hemşerileriyle hasret giderdi.

Ekrem Erdem Geçtiğimiz günlerde Akıncılar İlçesinde okul açılışında ve Suşehri’nde İncelemelerde Bulundu. Ekrem Erdem’i kent girişinde akademisyen ve idari personel tarafından törenle karşılandı. Kendisine 300 Araçlık Uzun bir konvoy eşlik etti.

 Suşehri İlçesinde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, “İstanbul Boğazı tadında bir tekne turu yapıyoruz” dedi.

 Suşehri İlçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, “İstanbul Boğazı tadında bir tekne turu yapıyoruz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Suşehri Belediyesi Kılıçkaya Barajı Soysal Tesisleri’nde, Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Yüce, AK Parti Sivas Milletvekilleri, Sivas Çataloluk Belde Belediye Başkanı Ercan Güleç, Karabey Yüksel ve hemşerileri eşlik etti.

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ