logo

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem Memleketi Koyulhisar’da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem Memleketi Sivas’ta.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Sayın Ekrem Erdem, Sivas İl Teşkilatı tarafından düzenlenen Mart Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılmak üzere Pazartesi günü akşam saatlerinde karayolu ile Memleketi Sivas’a geldi. İlk olarak Sivas Valiliği’ni ziyaret eden Erdem, 2 gün önce Sivas Valiliği görevine atanan Alim Barut’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yerel seçim çalışmaları kapsamında Memleketi olan Sivas ve ilçelerinde bir takım ziyaretlerde bulunan Ekrem Erdem,ziyrat ettiği yerlerde halka hitaben konuşma yaptı. Hemşerileriyle bire bir görüştü onlarla sohbet etti.

Daha sonra Erzincana geçti, Dün akşam saatlerinde Erzincan’dan karayolu ile memleketi Koyulhisara döndü. İlçe girişinde partililer tarafından karşılanan Ekrem Erdem, İlçe merkezindeki Seçim irtibat bürosunun açılışına katıldı, Koyulhisar AK Parti Seçim İrtibat bürosu açılışında konuşan Ekrem Erdem, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin önemine değindi.

ekrem
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ekrem Erdem konuşmasında, “ Bu seçimler, Bir Belediye Başkanı seçme, Bir İl Genel meclis seçme, Bir mahalle muhtarı seçmekten öte, anlamı çok önemli olan bir seçim. Bu Türkiye’nin gelecek seçimi. Gelecekte Türkiye’de kaosmu olacak, istikrarmı olacak onu seçimidir. Ufak hesaplara bu yüzden lütfen girmeyelim. Ondan öte mana taşıyan bir seçimdir ” dedi. AK Parti İktidarı döneminde, 2013 yılı Mayıs ayında bir günde çok büyük ihaleler yapıldığına değinen Ekrem Erdem, “ Biz 2013 yılı Mayıs ayında iki ihale yaptık. Bunlardan birisi üçüncü havaalanı, diğeri Sinop’taki nükleer santral ihalesi. İkisinin ihale tutarı, AK Partiden önceki Eski Türkiye’nin bir yıllık bütçesiydi. Bizler gerçekten çok büyük projeler yaptık ve halende yapıyoruz. Geçmiş iktidarlar borç bıraktılar. Yolsuzluk bıraktılar. Bakmayın onların karalama kampanyalarına. Hırsızlar herkesi hırsız zannedermiş. Herkesi kendileri gibi hırsız zannederlermiş. Karalamayla, Milleti korkutmayla, tehdit etmekle kimse bir yere varamaz. Yürekleri yetiyorsa projeleriyle gelsinler.” Dedi. Daha sonra, AK Parti Sivas Milletvekili Ali Turan ile birlikte seçim bürosunun açılışını yapan Ekrem Erdem, Seçim irtibat bürosunda bulunan kadınlarla sohbet ettikten sonra İlçeden ayrılarak Suşehri ilçesine geçti.

www.koyulhisar.com

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ