logo

AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem Baba Ocağında.

AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem Baba Ocağında.

3

AK Parti İstanbul Milletvekili,Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı Ekrem ERDEM Kurban Bayramında Koyulhisar, Suşehri ve Akıncılar’da hemşehrileriyle bir araya geldi. Bir takım ziyaretlerde bulundu. Memleketinde önemli projeleri hayata geçirmek için çalışmalara katkı sağladı.  Baba evinde bulunan Ekrem Erdem, zaman zaman ilçe esnafını tek tek ziyaret etti. Hemşehrileriyle birlikte bayram geçirdi. Koyulhisar’daki ziyaretleri kapsamında pek çok iş adamı hemşehrisi ve bölgenin ileri gelenleriyle de bir araya geldi. Ekrem Erdem renkli geçen ziyaretleri sırasında, yakın dostları ve arkadaşlarıyla hemşehrileriyle hatıra fotoğrafları çekindi. Hatıra fotoğrafları çekinenler resimleri anında Sosyal Medya hesaplarından an ve an paylaştılar. Aydınlar köyümüzden İş adamı Remzi Ulusoy Bey’de Bayram tatilini Baba evinde geçirenlerden. 

????????????

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, “  AK Partinin yatırımları konuşuluyor.  Halkımız AK Parti’nin yapacağı hizmetlere sonsuz güveniyor. ” dedi.

????????????

Aydınlar köyünde, Toplu Konut İdaresi ( TOKİ ) Başkanlığınca, yaptırdığı 40 adet tarımköy konutları tamamlandı ve içinde insanlar huzur içinde yaşıyor. Bu konutları gören herkes Ekrem Erdem’e teşekkürlerini ifade ediyor. Sivas’da  Vadi’de örnek proje. Yapımıyla projelendirmesiyle bizzat ilgilenen bu evlerde tatilini geçiren Erdem, Vadinin sorunlarıyla bizzat ilgileniyor her konuyu yakın takip ediyor.

????????????

Ekrem Erdem “ Anadolu’nun temel problemi nüfusun azalması ”

Anadolu’nun temel probleminin nüfusun azalması ve göç vermek olduğuna işaret eden Erdem, “ Koyulhisar’da ve Suşehri’nde de bu sorun mevcut. Bizim görevimiz de bu göçü durdurmaktır. Umuyorum ve inanıyorum ki çok farklı olacak buralar daha da canlanacak ” dedi. İşte Bu Bayramda 9 günlük tatili fırsat bilenler memleketine akın etti. Çarşı Pazar dolup taşıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ