logo

AK Parti İstanbul Milletvekili Erdem ve Boyraz Baba Ocağında

AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem ve Osman Boyraz, Baba ocağı olan Sivas’ın İlçelerinde Belediye Başkanlarını ve esnafı hemşehrilerini ziyaret etti. Onlarla Bayramlaştı.

Sivas’ın gururu… Medar-ı iftiharımız…

İki kıymetli değerli Vekilimiz. Sayın Ekrem Erdem, Osman Boyraz Halkın Adamı…

İçimizden biri. Teşkilat ve Teşkilatçılık tecrübesi çok yüksek Yüksek siyasî kavrayışa, sağlam düşünce yeteneğine ve büyük sezgi gücüne sahip iki isim. Rabbim kendilerinden ve hizmetlerinden razı olsun. AK Parti 24. ve 26. Dönem İstanbul Milletvekili. Sivas Gürünlü en genç Milletvekili olarak TBMM”de yerini aldı. AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Osman Boyraz, AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Ekrem Erdem’i Koyulhisar Aydınlar Köyünde Ziyaret Etti. Boyraz Kelkit Vadis’inde Bulunan İlçelerimizi de unutmadı, bayramlaşma programlarına katıldı. Osman Boyraz’a hemşehrilerinin ilgisi oldukça yüksekti. Osman Boyraz’ın samimi davranışları hemşehrilerinden tam not aldı. İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem “ Anadolu’nun temel problemi nüfusun azalması ”

Anadolu’nun temel probleminin nüfusun azalması ve göç vermek olduğuna işaret eden Erdem, “ Koyulhisar’da ve Suşehri’nde de bu sorun mevcut. Bizim görevimiz de bu göçü durdurmaktır. Umuyorum ve inanıyorum ki çok farklı olacak buralar daha da canlanacak ” dedi. İşte Bu Bayramda 10 günlük tatili fırsat bilenler memleketine akın etti. Çarşı Pazar dolup taşıyor. AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem Türkiye Dil ve Edebiyat Derneğimizin Genel Başkanı, bilge insan, dava Adamı ” Ömrünü yaşamaya değer kılan şey dava adamı olmaktır ” diye haykıran bir isim. Hayatını Allah ve Resulünün davasına adamış bir büyüğümüz. Sayın Ekrem Erdem Bey’in Baba evinde Aydınlar köyünde ziyaretçileri eksik olmuyor. Hemşehrileri bir an olsun yalnız bırakmıyor.Bu haberimizi sosyal medya hesaplarımızda binlerce hemşehrimiz beğenerek okudu. Yüzlerce yorum ve Onlarca Paylaşımda bulunuldu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ