logo

AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt ÖZTEKİN.

AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Hemşehrimiz Mevlüt ÖZTEKİN ve teşkilatı SKM programı kapsamında  Cuma namazı sonrası Kağıthane havuzlar camii cemaatiyle sohbet etti. Bizlerinde olduğu sohbet ortamında güzel  anılar paylaşıldı. Tecrübeli bürokratlarımızın sohbetini dinledik. Koyulhisar Sevdalısı olan AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt ÖZTEKİN  24 Haziran Genel seçimleri için Cumhur İttifakı’na destek istediler. Halkın kendisine olan ilgisi çok yüksekti. Havuzlar Camiinde Cuma namazı sonrası AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt ÖZTEKİN ve teşkilatıyla keyifli sohbet ettik. İstanbul Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürümüz Hemşehrimiz Ümit ÜNAL, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Ömer KIR, Kağıthane Merkez Mahalle Başkanı Mustafa Kemal BAYKALTeşkilat mensupları, Kağıthaneli hemşehrilerimiz vardı.

AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt ÖZTEKİN’e  Kağıthanelilerin coşku ve sevgisi her geçen gün katlanarak çığ gibi büyüyor.

SKM programları kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt ÖZTEKİN, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe yöneticileri, Mahalle Başkanları, Gençlik Kollarının katıldığı program hatıra fotoğrafı çekimleriyle son buldu.

ÖZTEKİN; Halk’a Hizmet, Hak’ka Hizmettir.

AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt ÖZTEKİN  Kağıthanelilere, Ülkemize başbakanımızdan aldığımız talimatlar doğrultusunda hizmet etmeye çalıştıklarını, halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek anlamına geldiğini çok iyi bildiklerini ve bu şiarla yola çıktıklarını gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti.

 

www.Koyulhisar.com

Selim EFE

20 Yıldır Birlikteyiz.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ