logo

AK Parti Koyulhisar İlçe Teşkilatımızı Ziyaret Ettik.

Koyulhisar’da AK Parti İlçe Başkanımızı ve teşkilat mensubu arkadaşlarımızla bir araya geldik. İlçe Başkanımız Caner KARA, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza yakın ilgileri için müteşekkiriz. ” Yeni Türkiye” yolunda yüreğimiz ve idealimiz bir hamdolsun. Başkanımızla Koyulhisar’da yapılan ve yapılacak projeleri istişare ettik. Projeler hakkında konuştuk.

 

 

 

Koyulhisar’da AK Parti İlçe Başkanımızı ve teşkilat mensubu arkadaşlarımızla bir araya geldik. İlçe Başkanımız Caner KARA, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza yakın ilgileri için müteşekkiriz. ” Yeni Türkiye” yolunda yüreğimiz ve idealimiz bir hamdolsun. Başkanımızla Koyulhisar’da yapılan ve yapılacak projeleri istişare ettik. Projeler hakkında konuştuk.

Baba ; Sana her zaman müteşekkirim. Çünkü her zaman bize örnek oldun. En büyük zenginliğin doğruluk olduğunu anlatırdın. ” Ayılması çok güç olan zenginlik sarhoşluğundan bahsederdin ”. Bizi memleket sevgisiyle büyütttün… Küçüklüğümden beri evde devamlı Kurtuluş savaşı memleket anılarıyla büyüdüm . Ve o zamandan beri yerli ve milli olma yolunda memleket meselelerinde memleketimi tanıtma gayreti içinde oldum.

” Neredeyse ömrümün yarısını, aşağı yukarı 16 yaşımdan beri bütün hayatımı Koyulhisarımızı tanımak, tanıtmak, anlatmak için harcadım. Çok makale hikaye yazdım, Kitap çalışmam devam ediyor. İlçemde önemli projeleri hayata geçirdim. Sistemsel mühendislik çalışmalarını hayata geçirdim. Küçük işleri büyükmüş gibi göstermedik. Gözterişi hiç ama hiç sevmedik. Halkımız sürekli takdir etti,halkımızla birlikte çalıştık büyük bir aile olduk. Ben milletim için, Koyulhisar için, gerçekler için, hakikat için bir şeyler yapmaya çalışıyorum. İstanbul’da doğmuş, Koyulhisarda yaşamayı hedefleyen biri olarak bugünden yarınlarımızı düşünerek, çalışmalı çalışmalı çalışmalıyız. 

Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldim.

Ayılması çok güç olan zenginlik sarhoşluğunda Allah”a sığınınız. Biz Büyük Bir Aileyiz.

Memleketimizde yerel basın olarak 20 yaşındayız. Halkımızın bilgi edinme, haber alma ve gerçekleri öğrenme hakkını, doğru ve tarafsız şekilde uzun yıllardır kesintisiz karşılıyoruz.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ