logo

AK Parti Koyulhisar Kadın Kolları 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

Melahat YAŞAR, İlçe Kadın Kolları Başkanlığını Nagihan Karaaş’a teslim etti.

Koyulhisar ilçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini devreden Melahat Yaşar, görevini Nagihan KARAAŞ’a teslim etti.

Koyulhisar Ziraat odası toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Divan başkanlığının oluşturulmasının ardından Nagihan KARAAŞ, çok sayıda delegenin oyunu alarak İlçe Kadın Kolları Başkanı oldu.

AK Parti Koyulhisar İlçe Başkanı Caner KARA, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, ” Bu kutlu davamızı daha ilerilere götürmenin gayreti ve çalışması içerisinde olacağız.” Kişisel hırsları bir kenara bırakacağız dedi.

AK Parti kongrelerinin düğün, bayram havasında geçtiğini sözlerine ekledi. Bugüne kadar kadın kolları başkanlığını yürüten başkanımıza ve ekibine teşekkür eden KARA, yeni yönetime de başarılar diledi. AK Parti Türkiye’nin partisidir. Seferimiz ve yürüyüşümüz yapacağımız hizmetlerimiz hayırlı olsun.” diye konuştu.

İlçe kadın kolları başkanlığımızı yapan Melahat Yaşar’a  bundan sonra görev yapacak Nagihan Karaaş Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum. Rabbim Hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. İnşaallah. Biz Büyük Bir Aileyiz.

 

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ