logo

ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTE ANKARA’YA ÇIKARTMA YAPTI!

Hemşehrimiz evet hemşehrimiz, Musa PELİT  ağabeyimiz hemen hemen her dalda, her konuda ihtisas yapmış bir büyüğümüz. Yakın dostlarından son yılların başarılı iş adamlarından Mehmet KOCAGÖLTürkiye kökenli yurt dışında büyük başarılara imza atmış bir ağabeyimiz. Almanya’ya çok sonra giden Mehmet Kocagöl’ün ulaştığı başarı grafiği bir yandan Türk insaninin başarılı olması olarak değerlendirilirken, diğer yandan birlik ve beraberliğe önem verilmesi gerektiğini ortaya koymaktadır. Hayatını Ülkesine ve Millete adamış bir isim. Sayın Kocagöl’ün hayat çizgisi önemli bir başarı örneğini içinde barındırıyor. Çok da mütevazi bir insan. Aslında belli etmez ancak güler yüzlüdür. Çevresindekilere pozitif enerji verir.

Bu hafta İş Adamlarımız hemşehrimiz Musa Pelit, Mehmet Kocagöl, Hakan Çobanoğlu Ankara’ya çıkartma yaptılar…

 Musa Pelit, Mehmet Kocagöl, Hakan Çobanoğlu; Belediye Başkanları, Ankara’da Bakan Yardımcıları ve Bakanlar ile bir araya gelerek  Türkiye için önemli gördükleri projelerini paylaştılar. Türkiye’nin daha çok gelişmesi ve hali hazırdaki projelerle yeni yapılacak projeler için Ankara’da Bakanlıklardaki yetkililerle bir araya gelen İş Adamlarımız yoğun mesai harcadı. Yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular. Bu üç Kahramanımızı İş Adamlarımızı yürekten tebrik ediyor kutluyorum.

 


Üç İsim Bir Araya Gelipte, Ancak Bu kadar  Bir Bütün Gibi Durabilirdi.

” Ben hayatımda bu üçlünün bir araya gelipte başaramayacağı hiç bir iş düşünemiyorum. Devletine Milletine bu topraklara bu kadar aşkla bağlı başka kimseyi görmedim. Öyle büyük bir tutkuyla bir birinize ve devletinize bağlısınız ki sizlerle gurur duyuyoruz. Tanımadığınız kimse yok gibi. Çalışmalarınızı gördükçe büyük heyecan duyuyorum.”

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ