logo

Bakan Yılmaz’dan Koyulhisar.com’a büyük övgü!

Bakan Yılmaz’dan Koyulhisar.com’a büyük övgü!

Bakan Yılmaz’dan Koyulhisar.com ’a büyük övgü. Bakan Yılmaz’a, ilk milletvekili aday adaylığı döneminde.

  BAK1         

AK Parti Sivas Milletvekilimiz ve Milli Savunma Bakanımız İsmet Yılmaz, 22-24 Kasım 2013 tarihlerinde İstanbul Eyüp Feshane’de düzenlenen 4. Geleneksel Sivas Günleri’nde ziyaret ettiği Cumartesi günü, Koyulhisar ilçesi standını ziyaretinde www.koyulhisar.com sitesi Genel Yayın Yönetmeni Selim Efe ile sohbet etti.

 

Bakan İsmet Yılmaz, ziyareti sırasında Genel Yayın Yönetmenimiz Selim Efe ile uzun tanışıklığını anlatarak, www.koyulhisar.com ve www.vadigundem.com sitelerini takip ettiğini ve çok başarılı bulduğunu ifade etti. Bakan Yılmaz’a, ilk milletvekili aday adaylığı döneminde haber sitemiz www.koyulhisar.com ‘u telefonla aradığını ve açıklamalarda bulunduğunu hatırlattı. Bakan Yılmaz, Selim Efe’yle yaptığı sohbette, Efe’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüttüğü siteleri överken, bu siteleri Türkiye’nin sayılı internet haber siteleri arasında gördüğünü, Koyulhisar’la ilgili tüm haberleri bu sitelerden takip ettiğini ifade etti.

 

Bakan Yılmaz’dan Koyulhisar.com’a büyük övgü Haberimiz Ulusal Medya’da geniş yankı uyandırdı. Çok sayıda yerel haber siteleri yer verdi.

 

İŞTE SAYIN BAKANIMIZ İSMET YILMAZ’IN YILLAR ÖNCE SİTEMİZE YAPTIĞI AÇIKLAMAYLA İLGİLİ HABER:

http://www.koyulhisar.com/haberler.php?op=Haber&hid=1685&kid=1

www.on5yirmi5.com

www.haber7.com

http://www.sebingundem.com/haber_detay.asp?haberID=1454

WWW.KOYULHİSAR.COM

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ