logo

Belediye Başkanından Örnek Davranış!

BELEDİYEDEN YAKACAK ODUN YARDIMI! YÜKLENEN ODANA BİZZAT YARDIM EDİYOR.

 

2

Koyulhisar Belediyesi kış mevsimi öncesi ihtiyaç sahibi ailelere kışlık odun dağıtımına başladı. Toplamda 200 aileye 250’şer kiloluk 50 ton odun dağıtımı görevliler tarafından yapılıyor.

Araç yüklemelerine Başkan Osman Epsileli bizzat eşlik ediyor. Personeline yardım ediyor… Kısıtlı imkanlarına rağmen yaptığı hizmetleri halk arasında taktirle karşılanan Osman Epsileliye en büyük teşekkür halkından. 

5

Koyulhisar Belediyesi sosyal belediyecilik alanında yaptığı hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Soğuk havalar ve kış aylarının yaklaşması sebebiyle Koyulhisar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ihtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımına başladı. 10 gün devam edecek odun dağıtımından ilerleyen günlerde Başkandan özel bir çalışmada yapılacağı bilgisini edindik. Koyulhisar KART sistemine kayıtlı ihtiyaç sahibi aileler yararlanacak. Günlük 40 kişiye 250’şer kilo dağıtılacak odunlar en kısa zamanda vatandaşa ulaştırılacak. 10 gün sürecek odun dağıtımlarının sonunda 200 aileye toplamda 50 ton odun dağıtımı yapılmış olacak.

Odun ihtiyaçlarının Koyulhisar Belediyesi tarafından karşılandığını ve çok mutlu olduklarını dile getiren ihtiyaç sahibi aileler Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileliye  teşekkür etti. Bu arada vatandaşın her ihtiyacında yanında olan Koyulhisar Belediyesi yaptığı yakacak yardımının yanı sıra önümüzdeki günlerde sobası bulunmayan vatandaşlara da soba yardımın da bulunacak.

 

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ