logo

“ YETER ARTIK, BU YOL DAHA KAÇ CAN ALACAK ? ”

Koyulhisar İlçesi’nde üç yol mevkiinde trafik kazaları ile can ve mal kaybının en çok yaşandığı  bu kavşak, hayatları söndürmeye devam ediyor. Bu kavşakta bitmeyen yol çalışması  yaşanan trafik kazalarına rağmen hala önleyici her hangi bir önlemin alınmaması vatandaşları tedirgin ediyor. Bir hayatı daha toprağa verdik. Koyulhisar Tuğladağı mahallemizin sevilen ismi değerli büyüğümüz ağabeyimiz Cengiz Karabulut ( 63 ) yaşamını yitirdi.

 

15 Ekim 2015 de kaleme aldığımız o haber;

 

” Geçiş üstünlüğü her ne kadar tabelalarla belirlenmiş olsa da, sürücülerin geçiş üstünlüğüne uymaması nedeniyle trafik karmaşası yaşanmaya devam eden kavşakta kazalar bitmek bilmiyor. Bu kavşakta aynı şekilde kazalar olmaya devam ediyor

 

TEHLİKE:

Ancak bu tehlikeli kavşak hiç bugüne kadar gündeme gelmedi hiç bir yenileme çalışması yetkililerce yapılmadı. Kavşakta trafik ışıkları çalışmıyor, yansa da ışıkları fark edilmiyor. Araç geldiği noktadan yayayı göremiyor.  Yetkililere sormak istiyoruz, önlem almak için burada birilerinin ölmesi mi gerekiyor? Bu kavşakta yapılan yükselti Koyulhisar’dan Suşehrine gidecek araçların diğer yönden gelen araçları görmesini engelliyor. Araç son anda rampayı çıktığı zaman fark ediliyor.”

 

Koyulhisar Üç yol Kavşağı Tehlike saçmaya devam ediyor.

Bu yol üzerinde yaşanan trafik kazlarını yolun tehlike saçtığını sürekli gündeme getirdik. Bir canı daha toprağa verdik Cengiz abimizi kaybettik. Artık kaza sayısını unuttuk. Bu kavşakta yaralamalı ve ölümlü onlarca kaza oldu. maddi hasarlı kazaları saymıyoruz bile. En fazla kazanın yaşandığı yerler arasında sürekli yazdık.

 

Bu yol bitmiş olsaydı Cengiz abimiz hayatta olurdu.

Lütfen yıllar önce yazdığımız o haberimiz yanılmış olan biz olsaydık.

BU KAVŞAK KAZAYA DAVETİYE ÇIKARIYOR!

 

Cengiz Karabulut ağabeyime Allahtan rahmet yakınlarına sevenlerine sabırlar diliyorum. Koyulhisarımızın başı sağ olsun.

 

Haber detaylarımız geliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ