logo

Camikebir mahallesi değişime hazırlanıyor.

Camikebir mahallesi değişime hazırlanıyor.

 Koyulhisar’ın sevilen isimlerinden Bora Karakullukçu Camikebir Mahallesi muhtarı seçildi. Muhtar adayı olmasıyla birlikte altı muhtar aday adayı yarıştı. Eski  muhtar Ahmet Kundakçı tekrar aday olmamıştı.. Bora Karakullukçu ile camikebir değişime hazırlanıyor.

kaz13

Koyulhisarda her sokağında seviliyor!

Herkesin çok yakından tanıdığı ve sevdiği isim Bora Karakullukçu Koyulhisar’ın en genç Muhtarlarından. Önemli projeleri bulunuyor.

600 yıldan bu yana cami olarak hizmet gören bir mekânın adıyla anılan, Camibebir Mahallesi, genellikle ilçede iyi bir düzeyde bulunan ve kent yönetiminde söz sahibi olan kesimlerinin, “ uyumlu ” denebilecek bir çaba içinde olan kesimlerinin yerleşim alanı olarak tercih ettikleri bir mahalledir. Camikebir. Koyulhisar çarşı içi, Eski öğrenci yurdu, Toki toplu konut alanı, Hükümet Konağı ve eski Koyulhisar Devlet hastanesini kapsayan alan camikebir mahallesini oluşturmakta.

Ayakkapıcı Ahmet lakabıyla  tanıdığımız, ilçe esnaflarımızdan 2004 yılında aday olup kazanan Koyulhisarlıların gönlünde taht kurmuş 1963 Koyulhisar doğumlu Mevcut Muhtarımız Ahmet Kundakçı bey’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Muhtarlığı döneminde ilçemize önemli yatırımlar geldi. Hükümet Konağı, İlçe Hastanesi, Toki Konutları, Dere ıslah çalışması yapılmıştır. Hizmetlerini ve ilçemize kazandırdıklarını unutamayız.

www.koyulhisar.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ