logo

Camikebir mahallesi değişime hazırlanıyor.

Camikebir mahallesi değişime hazırlanıyor.

Koyulhisar’ın sevilen isimlerinden Elektrikçi Halil olarak tannıdığımız Halil Şahin’in muhtar adayı olmasıyla birlikte altı muhtar aday adayı yarışacak. Mevcut muhtar Ahmet Kundakçı tekrar aday olmuyor. Halil Şahin ile birlikte camikebir Mahallesinde Altı Muhtar adayı yarışacak.

Ahmet Kundakçı :

Ayakkapıcı Ahmet lakabıyla  tanıdığımız,  Koyulhisarlıların gönlünde taht kurmuş ilçe esnaflarımızdan 1963 Koyulhisar doğumlu Mevcut Muhtarımız Ahmet Kundakçı bey’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Muhtarlığı döneminde ilçemize önemli yatırımlar geldi. Başarılı bir Muhtarlık yaptı. Hükümet Konağı, İlçe Hastanesi, Toki Konutları, Dere ıslah çalışması yapılmıştır. Hizmetlerini ve ilçemize kazandırdıklarını unutamayız.

 

Yerel seçimlere 2 aydan kısa süre kala muhtar adayları da çıkmaya başladı. Koyulhisarda merak edilen mahallelerden birisi de Camikebir mahallesiydi. Koyulhisarda doğup büyüyen ve herkes tarafından oldukça sevilen Halil Şahin muhtar adayı oldu. Aday Aday sayısı oldukça fazla.

Koyulhisarda her sokağında seviliyor!

Herkesin yakından tanıdığı ve sevdiği Halil Şahin’in önemli projeleri bulunuyor.

600 yıldan bu yana cami olarak hizmet gören bir mekânın adıyla anılan, Camibebir Mahallesi, genellikle ilçede iyi bir düzeyde bulunan ve kent yönetiminde söz sahibi olan kesimlerinin, “ uyumlu ” denebilecek bir çaba içinde olan kesimlerinin yerleşim olarak tercih ettikleri bir mahalledir. Camikebir. Koyulhisar çarşı içi, Eski öğrenci yurdu, Toki toplu konut alanı, Hükümet Konağı ve eski Koyulhisar Devlet hastanesini kapsayan alan camikebir mahallesini oluşturmakta.

93 yılında ticarete atılan Ayakkapıcı Ahmet lakabıyla  tanıdığımız,  Koyulhisarlıların gönlünde taht kurmuş ilçe esnaflarımızdan 1963 Koyulhisar doğumlu Mevcut Muhtarımız Ahmet Kundakçı bey’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Muhtarlığı döneminde ilçemize önemli yatırımlar geldi. Hükümet Konağı, İlçe Hastanesi, Toki Konutları, Dere ıslah çalışması yapılmıştır. Hizmetlerini ve ilçemize kazandırdıklarını unutamayız.

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ