logo

Çaycı Hüseyin Koyulhisar’da

Koyulhisar’a motor yağı tanıtımı için gelen ” Çocuklar Duymasın’ dizisinin ” Çaycı Hüseyin’ lakaplı oyuncusu Alpaslan Özmol ilgi odağı oldu.

Koyulhisar’da Motor yağı tanıttı.

5

Koyulhisar’a motor yağı tanıtımı için gelen ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin ‘Çaycı Hüseyin’ lakaplı oyuncusu Alpaslan Özmol ilgi odağı oldu.

Koyulhisar Sanayi sitesinde hayranlarıyla bir araya gelen Özmol, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri kırmadı. Dizi, reklam çekimi ve tiyatro oyunları dışında film teklifleri de aldığını belirten Özmol, “Bize uygun olursa her türlü rolde ve karakterde oynarım. Adamı hasta etmesinler ” dedi.

‘444 Delta’ isimli motor yağı satışlarının Koyulhisar bayisi olan Emre Oto Yedek Parça önünde yapılan tanıtıma katılan Özmol, ilgiden memnun olduğunu belirtti. www.koyulhisar.com haber sitesi Muhabirimiz Murat Efe kendisine çaycılık yaptınız mı sorusuna, Çaycı Hüseyin, başarıyla canlandırdığı rolüne gerçek hayatta bir hafta dayanabildiğini. Öğrencilik yıllarında bir çay ocağında çaycılık yaptığını söyledi. Alparslan Özmol, ‘Ufak tefek olmam ve esprili konuşmam nedeniyle müşteriler beni çok seviyordu.


www.koyulhisar.com

Murat Efe

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ