logo

Dostlar arasında keyifli bir akşam yemeği.

Sarıyer’e’ Gönlünü Açan Gönül Dostlarıyla Buluştuk.

İnternet sitemiz üzerinde oluşturulan gönüllülük esaslı çalışmalarımıza ve hizmetlerimize devam ediyoruz.

Güzel bir akşam yemeği programına katılımlarından dolayı teşekkür eden Selim EFE, “ Sarıyer’e hizmet etmeye çalışan seçilmiş ve atanmış büyüklerimize hizmet etme yolundayız. Bu sofrada bulunduğumuz gibi, Hepimiz Sarıyer’i AK Kadroları buluşturmak için çalışıyoruz.”

engin

Boyacıköy Sosyal Tesislerde samimi dostlar arasında düzenlenen programa AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Engin Gülenç, Salih Güzel, Ahmet Ünal, Eyüp EFE, Özcan Tozar, Mustafa Hoşyiğit, Ceyhun Gökdoğan ve Mustafa Kandemir Bey katıldı. Hepsinin ortak noktası AK Partili olmaları. Haklı davasına gönülden inanmış ve destek veren üstadlarımız. Lezzetli  yemekler eşliğinde geç saatlere kadar sohbet eden dostlar, keyifli bir akşam geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Son yaşanan olaylara dikkat çeken AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Engin Gülenç ise, “ Bu seçim Türkiye’nin geleceğini belirleyecek ” Yatırımcımızın önündeki engeller kaldırılıp, istihdamı arttırıcı çalışmalar yapılıyor. Hükümetimizin yaptığı yatırımlar ile Çin’den sonra yüzde 8,5 büyüme ile dünyada ikinci olduk. Avrupa’nın da birincisi olduk” şeklinde konuştu.

PİYASALARIN TÜRKİYE’YE OLAN GÜVENİ ARTACAK.

AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Engin Gülenç, ” Türkiye ekonomisinin temelleri sağlam. Hem Türkiye’deki hem de uluslararası piyasalardaki oyuncuların bunun farkında olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla, önümüzdeki dönemde de küresel düzeyde Türkiye’ye olan güven devam edecektir ” dedi.

Türkiye’nin Parlayan bir yıldız olduğunu görmekteyiz. Büyük acıların ve dramların yaşanmaması için dil, dink, ırk ve mezhep ayrımı yapmadan herkese hoş görü ile yaklaşmamız lazım. Rabbim birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin” şeklinde konuştu.

Sarıyer’de yapılan Dev projeleri anlattı.

Başbakanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş Bey Sariyer için önemli Projeler başlatmıştır.

Engin Gülenç; ” Sarıyer Belediyesi’ni AK Belediyecilik ile Buluşturacağız ”
“ Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde gece gündüz demeden halkımıza hizmet için çalışıyoruz. Tabi bu süreçte milletimizin hayır dualarını da alıyoruz. Bizlerin en büyük gücü arkamızda duran halktır. Bizlerde milletimize hayırlı hizmetler yapma noktasında çaba sarf ediyoruz. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Hizmetlerin daha aktif bir şekilde gelmesi için 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerde mutlaka Sarıyer Belediyesi’ni AK kadrolara teslim etmeliyiz. Türkiye genelinde AK Belediyelerin yaptığı hizmetleri görüyorsunuz. Halkımız bunları çok açık görmekte. Sarıyer’i daha ileriye taşımak ve geleceğimizin garanti altına alınması için mutlaka ve mutlaka çok çalışıp Sarıyer Belediyesi’ne AK Parti’nin bayrağını dikmeliyiz ” şeklinde konuştu.

İstanbul’un çeşitli İlçelerinde AK Parti hizmetinde bulunan Sarıyer gönüllüleri birbirleriyle tanışma fırsatı buldular, Engin Gülenç Bey’in konuşması sonrasında soru cevap bölümünde sohbet edildi. Yapılan ikramların ardından daha sık görüşmek ve buluşmak ümidiyle program hatıra fotoğrafı çekinmesiyle son buldu.

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ