logo

Eğriçimen Nisan’da başka güzel

Genel olarak İl merkezleri ile büyük şehirlerin metropol ilçelerinde yaşayan emekli olmuş, farklı tatil seçeneklerini düşünen ailelerin Nisan ayındaki tatil tercihi Eğriçimen yaylası oluyor.

 Baharın gelmesi ve sıcak havaların kendini hissettirmesiyle birlikte Koyulhisarlı hemşehrilerimiz biletlerini almaya başladı. Yolculuk hazırlıkları başladı… Yaz ayları için planlanan erken rezervasyon satışları yok satıyor. Yer bulmak nerdeyse imkansız. 

Eğriçimen yaylasına her sene olduğu gibi bu sene yoğun ilgi gösterileceği bugünden açık. Solunum rahatsızlıkları, damar ve strese bağlı çeşitli rahatsızlıkları olan hastalar ise doğa içinde çam ormanları arasında şifa arıyor. Koyulhisar ve yaylaları, bu konuda iyi bir seçenek. Tatilcilerimiz hem tedavi görüyor, hem de ilçemizin tüm doğa güzelliklerinden faydalanıyor.

Tatilini Koyulhisar doğasıyla iç içe geçirmek isteyenler için en ideal yer ise Karakum ” Saklı Şelale ” Kalın Pınar, Kalebaşı ardıçalanve Eğriçimen yaylası. Duman baba da dağcılık, kaya tırmanışı, tracking, rafting sporlarıyla ilgilenen doğa severlerin gözde mekanlarının başında geliyor.

yayla

Mutlaka diğer resimlerimizi gözlemleyiniz. Resimlerin büyük halleri için  üzerine tıklayınız…

Bu linkte bulunan resimlerimizi ziyaret ediniz…Çevrenizle paylaşınız.

http://www.panoramio.com/user/912075

 

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ