logo

Eğriçimen Tavukçuluk, Koyulhisar Üç Yolda Hizmetinizde!

Eğriçimen Tavukçuluk, Koyulhisar  Üç Yolda  Hizmetinizde! Üç Yolda Lezzet Durağı…

 

 

Hakan Kocademir ve Eşi Emine Yılmaz Kocademirl’ın işlettiği, Eğriçimen Tavukçuluk  Koyulhisar  üç yolda hizmetinize açıldı. İlerleyen zamanlarda dinlenme tesisleri olarak hizmet verecektir. Üç yolda  damak tadına önem verenlerin uğrak yeri.  Hakan Usta’nın mekanı, Kelkit Vadis’inde en iyiler sıralamasında birinciliğe doğru ilerliyor.İşletme henüz yeni açıldı ancak işletme sahibi 15 yıldır Koyulhisar içinde hizmet veriyordu.

 

Takdir kazanmış bir işletme,  lezzeti duyanlar Saç Kavurma yemeğe buraya geliyor, özellikle araçlar gece gündüz demeden burada mola vermeye başladılar. Sabah kalvaltısında yöresel lezzetleri de sunuyor.

 

Uzaktan bilgi edindim, henüz  tatmadım Hakan Usta’nın yaptığı saç kavurmanın tadını duyan herkes burada mola verir olmuş. Methini çok duyduğumuz ancak tatmaya fırsat bulamadığımız bir mekanın duyurusunu yapmak bize düştü. Yaz geliyor inşaallah saç kavurmayı afiyetle yeriz. Anlatılanları abartı sanmıştım, telefonla aradım bilgi aldım.  Gözünüzü kapatın ve burada mola verin yemek yiyin. Bu doyumsuz tadı bütün hemşehrilerime tavsiye ediyorum. Unutmadan burası hem lezzetli hem de ucuz. Çaylar işletmenin ikramı. O da semaver çayı.Hazır Tavuk

İşletmede günlük kızarmış piliç satışı da yapılıyor

PİKNİK Mİ YAPACAKSINIZ?

Mangallık,Haşlamalık,Pirzolalık,Köftelik etler ayrıca piknik için özel olarak hazırlanmış köfte ve pirzola çeşitleri bunu yanı sıra piknik malzemeleri yine lezzetli ve sağlıklı etin adresinde. Tavuklar hazır.

 

wwww. koyulhisar.com

Selim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ