logo

Ekrem Erdem, Rektör Yıldız’ı ziyaret etti!

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’den  Rektör Yıldız’a ziyaret.

 

2

 

4 – 5 ve 6 Kasım tarihleri arasında Sivas termal otelde gerçekleştirilen istişare toplantısına katılmak üzere Sivas’a gelen Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem toplantı öncesi Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem ise, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız’a görevinde başarılar temennisinde bulunarak, Cumhuriyet Üniversitesinin eğitimde daha da ileriye gitmesi için her türlü destek ve katkıyı vereceklerini kaydetti. Genel Başkan Ekrem Erdem, Rektör Prof. Dr. Yıldız ve ekibini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret sonrası Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız, Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem’e hayat ağacı figürlü bir tablo hediye etti. Sıcak ve samimi ortamda geçen ziyaret sonrası ise Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Cumhuriyet Üniversitesi rektörü Alim yıldız ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Sivas şube başkanı Alper Duran,kütük evde verilen akşam yemeğinde bir araya geldi.

 

3

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ