logo

Facebook Yine Yenilendi

Sosyal ağ Facebook Trending özelliğini aktifleştirdi. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar en popüler haberleri, aynı zamanda sitede yayımlanan en çok tartışılan konuları takip edebilecek. Başlangıçta bu özelliğe sadece ABD,  İngiltere ve Avustralya’da, daha sonra ise zamanla diğer bölgelerde de erişilecek. Trending özelliği geçen yıl deneme modunda başlatılmıştı. Daha önce bu yeni fonksiyonu geliştiren geliştiriciler grubu Facebook’un Trending fonksiyonunun Twitter’in popüler konularından farklı olacağını belirtmişti. Chris Struhar’ın sözlerine göre bu fonksiyon daha basit ve daha kolay çalışacak. Mikroblog hizmeti sadece hashtag konuları gösteriyor ve kullanıcı çoğu zaman neden bahsedildiğini anlamıyor.

Facebook’un Trending özelliği üç en popüler konuyu başlıklar altında gösterecek. Bu konular sosyal ağ kullanıcısının ilgi alanları ve diğer parametreler esas alınarak seçilecek. Facebook, kullanıcıların geri bildirimlerine dayanarak yavaş yavaş yeni hizmeti geliştirmek niyetinde.

Koyulhisar.com Sosyal Medya üzerinde Facebook adresimiz kullanıcı sayımız gün geçtikçe artıyor. Emirhan Engür kardeşimizin gayretleri ve çalışması takdire şayan. Facebook Trending özelliğini aktifleştirdi

Sosyal medyada isimlerini kullanarak açılan ” fake ” hesaplardan dolayı sıkıntılarını dile getiren en genç Koyulhisar muhabirimiz Emirhan Engür Koyulhisarlı gençlerimize ve hemşerilerimize Koyulhisar adıyla sosyal medyada yer alan hesaptan başka hiç bir mecrada bulunmadığını söyledi. www.koyulhisar.com facee adresi çok net ve Koyulhisar adıyla tek hesap kullanmaktadır.

Milliyet.com.tr

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ