logo

16 Mart 2014

Genç Kaptan Emre Durmuş, Muhtar Adaylığını Açıkladı.

Genç Kaptan Muhtar Adayı Olacağını Açıkladı.

Emre Durmuş, Adaylığını Sosyal Medya Facebook sayfası üzerinden takipçilerine duyurdu. Kelkit Vadisi’nde ve Koyulhisarda herkes tarafından tanınan sevilen isim Emre Durmuş, Koyulhisar Camiikebir Mahallesine Muhtar Adaylığını açıkladı. İlçede ve Mahallesinde adaylığı sevinçle karşılandı. Adaylığını sosyal medya üzerinde duyurduktan hemen sonra Emre Durmuş’un telefonları kilitlendi.

emre6

Emre Durmuş Kimdir?

Kelkit Vadisi’nde son on yılda yetişmiş hemşerilerimizin hizmetinde bulunan genç ve hızlı bölgemizin en genç kaptanı. Koyulhisarda doğmuş ve büyümüş o hepimizin çok sevdiği, herkesin beğendiği ve yakından tanıdığı isim.

Telefonla aradığımız; Emre Durmuş ekliyor, Keşfedilmeyi bekleyen turizm cenneti Koyulhisarı bundan sonra bütün tatilciler merak edecek.

Hazırlayacağımız belgesel film sayesinde yerli ve yabancı turistlerin bölgemize daha çok dikkatini çekeceğiz.

Sivas’ın Orman kenarındaki tek ilçesi konumunda olan ilçemiz yaylalarıyla tanınmakta. Havaların ısınmasıyla birlikte doğa tutkunlarının uğrak yeri olmaya başlayan ilçemizde  esnafımızın yüzü sadece 3 ay yaz döneminde gülüyor. Bundan sonra yaz ve kış esnafımızın yüzü gülecek.  “ Koyulhisar, yaylalarıyla ve yeşiliyle Sivas’ın güzide mekanlarının başında geliyor. Havaların iyi oluşu, emeklilerimizin erken gelmesini beraberinde getirdi. Metropollerin karmaşasından bunalan yerli ve yabancı turistleri ilçemize bekliyoruz” diye konuştu.

YOK BÖYLE MANZARA
İlçenin doğal güzelliklerini tanıtmak ve korumak adına çalışmalar yaptıklarını da vurgulayan Emre Durmuş,  “ Güneşin doğuşunun ve batışının aynı yerden izlenebildiği çok ender mekanlardan biri olan eğriçimen ve ardıçalan yaylası, temiz havasıyla tatilcileri bekliyor.  Mutfağımızın zenginliği dillere destan. Organik sebze ve meyvelerimizin tanıtıma ihtiyacı var. Arıcılarımız balı ilin mutfağı, her gün çıkan taze sebze çeşitleri ve özellikle de Tekke deresi, Kalın pınar gibi doğa tatili isteyenler için yabancı turistler için farklı bir alternatif ifadelerini kullandı.
Emre Durmuş anlattıkça kendisinden edindiğimiz bilgiler bizi hayrete düşürdü. Memleket için önemli Projeleri var. Projelerinde yaşlıları ve dul kadınları ve gençlerimizi unutmamış.  Gençlerimiz memlekette altın değerinde, altın değerini kaybetmeyeceği gibi gençlerimiz memleketimiz için önemli diyor.

 Büyük şehirlerde bunalan yerli ve yabancı turistleri ilçemize bekliyoruz. Seçilirsem geçmiş bütün hayatım hemşehrilerimle geçtiği gibi bundan sonra diğer bütün yaşamım hemşehrilerime adamış olacağım.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ