logo

Başkan Osman EPSİLELİ : Başarı Kalıcı Olmalıdır.

Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, İlçede yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.Birlikte şehir turu yaptık. Epsileli, www.Koyulhisar.com Haber sitemize özel açıklamalarda bulundu.

Gönelli Deresi’nin ıslah çalışmaları büyük bir hızla sürüyor.

Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli ile şehir içinde ve mahallelerinde yapılan çalışmaları birlikte gezdik çalışmaları yerinde gördük. Yapılan bu çalışmalarla ilgili geniş bilgiler edindik. Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli Devlet Su İşleri ile görüşmelerin ardından ıslah çalışmalarına başlandığını söyledi. 1980 yılında derenin bir kısmının ıslah edildiğini anlatan Başkan Epsileli  375 metre uzunluğunda 2 buçuk metre yüksekliğinde taş duvarlar örülerek derenin ıslahının yapıldığını söyledi. Osman Epsileli;  ” Dere ıslahının tamamlanmasından sonra  iki tarafından yol çalışması yapılacak. Bu hizmetin İlçemize gelmesinde bize destek olan Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz’a , İstanbul Milletvekilimiz hemşehrimiz  Sayın Ekrem ERDEM Bey’e  ve emeği geçen herkese İlçem ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

www.koyulhisar.com aracılığı ile bütün hemşehrilerimize selamlarını iletti. Başkan Epsileli ile hoş bir sohbet gerçekleştirdik.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ