logo

Gurur Duyduğumuz Bir Koyulhisarlı

” Kadim dostum, örnek insan, akrabam  Yalçın Yalçın ziyaretimize gelmiş çok teşekkür ediyorum. Koyulhisarımızın önemli değerlerinden İlçemize katma değer sağlayan kıymetli kardeşimiz. Ziyaretiyle bahtiyar olduk, kendisinden sağlık alanında harika bilgiler edindik. İyi ki varsınız. Yalçın ve Benal kardeşler candır. Rabbim sizleri var etsin. Sizinle gurur duyuyoruz.” Sosyal medya üzerinde paylaşımımız yüzlerce beğeni aldı.

” İSTANBUL’DA GURUR DUYDUĞUMUZ BİR HEMŞEHRİMİZ VAR “

İlçemizin medarı iftaharları kimin bir sağlık sorunu olsa aradığı adres Benal ve Yalçın kardeşler, “Koyulhisarda herkes sizi çok seviyor. İstanbul’da başarılarınızla adınızdan söz ettiriyorsunuz. Bizlerde memleketimizden sizin gibi başarılı örnek insanları görmek ziyadesiyle bizleri çok mutlu ediyor ve gurur duyuyoruz.”

Hemşehrilerimizi ” KOYULHİSARIMIZI ÇOK SEVİYORUZ “

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Selim EFE, ” Yalçın kardeşimizi misafir etmekten çok mutlu oldum. Oda benim gibi Koyulhisarı çok seviyor, çocukluğu gençliği orada geçmiş. İnşallah bir gün hep birlikte Koyulhisarı ziyaret edeceğiz. Sizler için elimden geleni yapmaya hazırım. Sizlerin başarısı bizlere gurur verir” diye konuştu.

 

461 kişi paylaşımımıza erişim sağladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ