logo

Hasan Altunbaş Medya Fm Canlı Yayında..

Medya FM dinleyicileri Hasan Altunbaş ile her zaman olduğu gibi bu akşamda coştu. Zaman zaman okuduğu şiirleriyle dinleyicilerini hüzünlendirdi. İstanbul’dan yayın yapan radyo Türkülere gönül verenlerin radyosu olarak biliniyor. Radyonun ve Hasan Altunbaş’ın nevi şahsına münhasır dinleyicileri bulunuyor. Hasan Altunbaş Kelkit Vadisi’nde yılın en iyi programı yapan sunucusu Radyo Dj ve Genel Yayın Yönetmeni seçildi. Hasan Altunbaş bu akşam sunduğu Radyo programında canlı yayında dinleyicilerine www.koyulhisar.com ve www.sariyergundem.com haber sitemizden büyük övgüyle söz etmesi bizi ziyadesiyle memnun etmiştir.

Haber sitelerimizin anonslarını duyan okuyucularımız bizi arayarak yeni yayın döneminde bize başarılar diledi.

Bu akşam olduğu gibi her akşam Medya Fm’de Hasan Altunbaş 20:00 ile 22:00 arası ” Bir Türküdür Yaşamak ” adlı program ile dinleyicileriyle buluşuyor.

Hasan Altunbaş Cuma akşamları Medya Tv ekranlarında Vadi’nin Sesi ” Bir Bacı Bir Kardeş ” programında izleyicileriyle buluşuyor.Bu haftaki konuğu Karadeniz müziğinin essiz yorumcusu Zeynep Başkan ve Koyulhisar dernekler federasyonu konuk edecek.

Zeynep Başkan’dan www.koyulhisar.com okurlarına önemli bir mesaj gönderdi.

Sevgili www.koyulhisar.com okurları Sevgili Dostlar;

Yayınımızı çok yakından izleyeceğinizi biliyorum şimdiden güzel dilekleriniz için canı gönülden teşekkür ederim, birlik olup el ele güzel günlere umut olmak dileğiyle, çınar ağacı gibi kocaman bir aile olmak ve yeşerebilmek için köklerimize sevgi yağdırmak dileğiyle, hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum…İyi ki varsınız İyi ki sizleri tanıdım.

Zeynep BAŞKAN

www.koyulhisar.com

Murat Akkaya

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ