logo

Hemşehrimiz Çağdaş Ünal’ı Evinde Ziyaret Ettik.

Sivas’ın gururu Çağdaş Ünal kardeşimizi evinde ziyaret ettik. Babası ameliyat oldu geçmiş olsun dileklerimizi ilettik…

Bir süredir gözlerinden rahatsız olan Çağdaş Ünal kardeşimizin babası yapılan başarılı bir operasyonla katarak ameliyatı oldu. Geçirdiği ameliyat sonrası kendisini ziyaret ettik. Şu an gayet sağlıklı. Sevenlerine buradan sevgilerini gönderiyor. Gayet iyi. Komşuları sevenlerinden o kadar çok Koyulhisarlı var ki. Ziyaretimizde Koyulhisarlı hemşehrilerimizle birlikte olduk. Koyulhisarlı bir birinden değerli isimlerle tanıştım. Uzun uzunca Memleket hasreti giderdik. Çağdaş Ünal en az benim kadar Koyulhisar sevdalısı. Koyulhisarı iyi biliyor.  Koyulhisar Eğriçimen yaylasını çok seviyor.

İşte en çok da böyle zamanlarda bir dostu olmalı insanın. Yıllarca dostluk yaptığım kadim dostum sırdaşım Çağdaş Ünal kardeşime misafir olduğumda sohbet Memleket olur. Kalbi Sivas için atan bir isim. Babası ameliyat oldu geçmiş olsun dileklerimizde bulunduk. Komşuluk yaptığı Koyulhisarlı dostları da onu çok seviyor. Güler yüzlü mütevazi insan. Hayatı örnek davranışlarla dolu. Ortak nede çok dostlarımız çıktı hepsi bir birinden değerli. Muhabbet koyu, Sohbete daldık.Dostlarının hepside Memleketine sevdalı yürekler. Hemşehrilerimizle bir arada bulunmaktan onur duydum. Ünal ailesine misafirperverliğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Rabbim kendilerinden razı olsun.

Çağdaş Ünal, ” Her hatanın insanı daha tecrübeli kıldığını ve başarıya götürdüğünü söyler. Hata insana mahsus ancak bunu kalple, kötülükle birleştirmek doğru değil.  Kötülük benim  ne genim de ne de ruhumda olan bir şeydir.”

 

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ