logo

HEMŞEHRİMİZ KAMİL BAYKAL TABURCU OLDU.

İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde geçtiğimiz Pazartesi günü ameliyatı olan  Koyulhisarımıza yıllarca hizmet etmiş usta uzun yol otobüs Şoförümüz Hayırsever insan. Memleketinin medar-ı iftiharı Kamil BAYKAL, hastanede yattığı üç günün ardından taburcu oldu.Kendisine dün ziyarette bulunduk.

BAYKAL  Taburcu Oldu.

Başarılı bir ameliyat geçiren Kamil BAYKAL Doktorlarca iki-üç hafta evde istirahat etmesi öngörülüyor. BAYKAL, okuyucularından duâlarını eksik etmemelerini rica ediyor.

İlçemizin kalkınmasında ve gelişmesinde gençlerin o yıllarda ekmek kazanması için yanında çok sayıda Şoför yetiştirmiş yetiştirdiği Şehirlerarası otobüs şoförleri Koyulhisar ve diğer İllerde görev yapıyor. Evet o isim Kamil KAYA Koyulhisarın ender yetiştirdiği değerlerden. Dün akşam kendisini ziyaret ettim. Maşallah sağlığı çok iyi. Hepinize bütün hemşehrilerine selamı var. Ameliyat olmadan önceki paylaşımımı yorumlarınızı gösterdim. Evet yanlış duymadınız 12.320 kişi okudu. 283 yorum. 5 Paylaşım. 2.234 etkileşiminiz vardı. Çok mutlu oldu benim duygulandığım kadar kendisi de çok duygulandı. BAYKAL Ailesi hepsi oradaydı hepsine ayrı ayrı sonsuz teşekkür ederim. Mustafa Kemal BAYKAL ve Taner BAYKAL’ın Babaları.

www.koyulhisar.com

Selim EFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ