logo

Heyecanla Beklediğiniz Haberlerimiz Geliyor.

Memleket ziyaretlerimizden, yaşadığımız o anlardan gözlemlerimizden ardı ardına haberler geliyor.

Merakla herkes haberlerimizi bekliyor.  Ve tekrar haberlerimizi sizlere servis edeceğiz.

Elimizden geldiği, dilimizin döndüğü kadar gerçekleri anlatmaya, nefesimizin yettiği kadar da, iyiliklere ve güzelliklere teşvik etmeye devam edeceğiz. Milletine ihanet edenleri tarih sayfalarında okuduk,  gördük, görüyoruz da. Ekmeğini yediği kapıya pisleyenleri de görüyoruz. Aslında, kişinin kendisini nasıl ve nerede hissettiği çok önemli.

Biz bize yeteriz. Yeter ki; biz, biz olduğumuzu bilelim. Memleketimize sahip çıkalım. Çıkarcıları bir bir görelim onları yakından tanıyalım.

Çok uzaklara gitmeyelim…  Tarihini unutma. Ucuz kahramanlıklara özenme. Memleketimizde artık hepimiz bir birimizi iyi tanıyoruz.  Ülkeni sev.Memleketini sev.  Milletini sev.  Çanakkale’ yi ve 15 Temmuz’u asla unutma.

İşte bizler, bu gerçeklerin bilinci ve özlemi içinde olmalıyız. Ülkemizi, Milletimizi ve Memleketimizi çıkarsız ve menfaatsiz beklentisiz sevmeliyiz.

Hak ve batıl mücadelesi devam ediyor.!

Çıkarlar uğuruna ne ilke kaldı, ne dürüstlük  ne de insanlık… Her şeyin ayaklar altına alındığı bir dünyada yaşıyoruz. Kur’an Ahlakıyla Ahlaklanmış gerçek bir müslüman, gerçek bir mümin olarak yaşamalıyız.

Share
#

SENDE YORUM YAZ