logo

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sivas’ta.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü elebaşlarından Bese Hozat’ın kendisine yönelik ölüm tehdidiyle ilgili konuştu…

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, kentteki temasları kapsamında Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti.

PKK elebaşlarından Bese Hozat’ın kendisine yönelik tehdidiyle ilgili olarak Soylu, “Terör örgütünden başka ne beklenebilir ki çok önemli değil” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 135. Dönem Kaçakçılık, İstihbarat, Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere Sivas’a geldi. Soylu’yu Nuri Demirağ Havalimanı’nda Vali Davut Gül, 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip, Belediye Başkanı Sami Aydın ve diğer ilgililer karşıladı.

İlk olarak Vali Gül’ü makamında ziyaret eden Soylu, şeref defterini imzaladı.

Ülkenin huzur ve güveni, milletin yarına aydınlık ve esenlik bakabilmesi için güvenlik kuvvetlerinin, valilerin, kaymakamların ve tüm görevlilerin canhıraş bir mücadele ortaya koyduğunu vurgulayan Soylu, “16 Nisan’dan sonra Türkiye’nin karşı karşıya kalmış olduğu yeni hükümet sistemi, millet ve devlet arasındaki ilişkiyi çok daha kuvvetlendirecek ve aziz milletimizin her geçen gün çok daha fazla refaha, huzura, güvenliğe ve esenliğe ulaşmasını temin edecektir. Adım adım hem Türkiye’mizde istediğimiz noktaya kavuşacağız hem de etraf coğrafyamızda huzuru, güveni, öz güveni sağlayarak devam edeceğiz. Allah yardımcımız olsun.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ