logo

İş Adamı Özcan Tozar Umre’den döndü!

Reliance İnşaat  Yönetim kurulu başkanı, İstanbul ve Kağıthane’nin yakından tanıdığı değerli  İş adamı Özcan Tozar 14 günlük Umre ziyareti kapsamında kutsal mekanları ziyaret ederek. 08.02.2015 Pazar sabahı yurda döndü.

4

Reliance İnşaat ve Güven İnşaat Yönetim kurulu başkanı Özcan Tozar, ailesiyle birlikte gittiği Umre ziyaretinden döndü. Umre ziyaretinden dönen Koyulhisar Ortaseki doğumlu. ” Ortaseki Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği ” eski Başkanı, Koyulhisarda  ve Kağıthanede çevresine verdiği desteklerle halkın sevgisini kazanan Özcan Tozar’a Kağıthanede bulunan ofisinde hoş geldin ziyaretleri başladı.

1

Bizde bugün sıcağı sıcağına kendisini makamında ziyaret ettik. Kağıthane’de Ofisin de sevenleri tarafından ziyaret edilen Özcan Tozar Umre yapmak üzere gittiğim kutsal topraklarda 14 gün kaldım. Peygamberimiz Hz Muhammet’in yaşadığı o kutsal mekanlar ziyaret ettim. Kutsal mekanlar insana başka bir haz veriyor bunu anlatamam gidip görmek ve o duyguları yerinde yaşamak gerek diyen İş Adamı Tozar ziyarette bulunan misafirlerine kutsal topraklardan getirdiği zemzem suyu ve hurma ikramında bulunuyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ