logo

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ümit Ünal’ı Makamında Ziyaret Etti!

İstanbul Valisi Vasip Şahin; Dudullu OSB’de  Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Ümit Ünal‘ı  makamında ziyaret ederek Osb’de Türk Ordumuza Tüfek Tedarik eden Sanayicilerimizi birlikte ziyaret etti.Üretim yapan Sanayicilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaret sırasında Vali Şahin’in tüfekleri tek tek incelediği edindiği bilgilerden etkilendiği gözlerden kaçmadı.İl Müdürü Ümit ÜNAL  Yerli ve Milli Tüfek üretiminde çok iyi sıralarda olduğumuzu belirtti. 

Vali Şahin’in sonraki durağı ise OSB’de bulunan diğer esnaflar oldu. Şahin, 15 Temmuz günü İstanbul Valiliği’nde yaşananları anlattı.

Vali  Şahin, İl Müdürü Ümit Ünal’ın makamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.Ümit Ünal Sayın Valimiz Vasip ŞAHİN’in İl Müdürlüğümüzü teşrifleriyle onurlandırdı. Sayın Valimize saygılarımızı sunuyoruz.

 

Ümit Ünal Kimdir?

1968 Sivas doğumlu. Evli ve dört çocuk babası. 1991 yılında Trakya Üniversitesi Mimarlık Mimarlık Yüksek lisans 1999-2000 Marmara Üniversitesi Orta Doğu Araştırma Enstitüsü (Siyasi Tarih ve Uluslar arası ilişkiler, ABD ), İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık ABD Kent çalışmaları ve yönetimi, Ümit Ünal’ın Ulusal ve uluslar arası sempozyumlarda ‘’Şehir ve Mimari ’’ üzerine birçok bildirileri yayınlanmış olup, yerel yönetimler üzerine çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Sultanbeyli İmar Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü ve Planlama. İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden AK Parti 25.dönem İstanbul Milletvekili Aday adaylığı için istifa etmişti. Türkiye’nin önemli STK larında Kurucu ve yönetim kurulu üyelikleri bulunmaktadır. Kısa zaman önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü görevine getirildi. Başarılı çalışmalara imza atıyor. Hemşehrileri tarafından çok sevilen bir isim.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ