logo

Kâğıthane Sivaslılar Derneğinden Afrin’e Unutulmaz Ziyaret.

Kâğıthane Sivaslılar dernek başkanı ve yönetimi Özcan Aslan ve yönetiminden Mehmetçiğe tam destek. 3 otobüs Kağıthane’den Hatay, Hassaya Mehmetçiği ziyarete gittiler. Hatay bölgeye çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek keşifte bulunup Afrin sınırındaki Askeri bölgeyi de ziyaret ederek Mehmetçiğimizin ve devletimizin yanında olduğunu gösterdiler.

Kağıthane’den Otobüsleri ve yiğidoları  Hassaya Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ Uğurladı. Yola çıkan yiğidoları Başkan Kılıç ayrı ayrı tebrik ederek onlarla tokalaştı. 

 

 

Başkan Özcan Aslan, “ Yüreği imanla dolu olan kahraman ordumuz şerefli mehmetçiğimiz savaşın kartalı, barışın güvercinidir. Biz barış için savaşan bir milletiz. Topraklarımıza göz dikmiş düşmanlara asla fırsat vermeyeceğiz. Ordumuzda bu iman, bu yürek, bu inanç, bu millet arkasında olduğu sürece düşman her zaman mağlup olacaktır. Devletimizin milletimizin yanındayız. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin ” dedi.

Kağıthane Sivaslılar Derneğinden Anlamlı Ziyaret.Mehmetçiğimizle sınırlı kalmadı.  Mustafa Kemal Baykal 3 otobüs Kağıthaneli Sivaslılarla bitlikte Hatay, Hassaya Mehmetçiği ziyarete gitti dernek yönetimi sonrasında basın açıklamasında bulundu. Hassa Kaymakamı değerli hemşehrimiz Yusuf TURAN’da unutulmadı. bahis siteleri Kaymakam Turan ziyaret ilgi alakalarından dolayı Kağıthane Sivaslılara Başkan ASLAN ve BAYKAL’a teşekkür etti.

 

 

Kağıthane Sivaslılar Derneği, Mehmetçiğin yanında iki gün geçirdi.

Kağıthane Sivaslılar dernek üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’e yönelik başlattığı ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek için gittikleri Hatay’dan İstanbul’a döndü. Kağıthane’de büyük bir coşkuyla karşılandılar.

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ