logo

Kamuoyunun Kıymetli Hemşehrilerimizin Dikkatine!

Kamuoyuna kıymetli hemşehrilerimize saygıyla duyurulur, İlçemizde 19 yıldır hizmet veren Türkiye’de İlk internet gazeteciliğini başlatan yerel gazetecilik örneği sergileyen sitemize yıllar önce  nice iftiralar karalama kampanyaları başlatılmıştı. Yine o yıllarda internet saldırılarına maruz kalmıştık. Hakkımızda yalan yanlış ortaya atılan iftiralar, herkes yaptıklarını elbette biliyor er yada geç yaptıklarının karşılığını görüyor. www.koyulhisar.com olarak cevabımızı hep çalışmakla verdik. Vede yazmaya haberciliğimize memleketimiz adına devam ediyoruz.

 

Koyulhisar, Koyulhisar halkı bir birini çok iyi tanıyor… Sahte yüzler çok uzun ömürlü olmazlar. Olmazlarda. Bugünlerde herkes soyağacını internetten görebiliyor. Bizim oralarda internet olmasa da bir iki kişiye sormanız soyağacını öğrenmenizde yeterlidir. Canlı kişilerden soyağacı bilginizi anında öğrenirsiniz. Neredeyse hepimiz akraba gibiyiz.

19 yıldır yazmaya devam ediyoruz… Yarınlarda anlatacağımız o kadar çok anılarımız var ki.

Tarafımıza yönelik mesnetsiz, kasıtlı ve gerçek dışı iddialar o kadar çok atıldı ki.  İlk İnternet radyoculuğunu başlattığım yıllar. Koyulhisarımızı internet medyasıyla ilk tanıştırmanın gururu yaşadım resmi makamlarımızı belkide Türkiye’de  ilk buluşturan ilçeyiz. Hemşehrimiz kıymetli öğretmenimiz Ali İhsan Yeler hocamızın hakkını ödeyemeyiz…

İlçemize çok fazla yenilik getirdim. Bilenlere helal olsun. Bilmeyenlere diyecek bir şeyim yok.

1996 yıllarında İlçemizi ve bazı resmi kurumlarımızı bilgisayar ile tanıştırdım. Birlikte çok güzel unutulmaz izler bıraktık.Unutulmaz hatırlarımız var. Hep birlikte inanılmaz imkansız olan zorları başardık. Birileri kolay yoldan olan sahte yüzlerle kendilerini parlatmaya başlamıştı ki çok sürmeden boyaları döküldü. Memleketimizde hep samimi olduk, samimi davrandık. Çıkarları peşinde koşanları gördükçe gülüp geçtik.

1997 yılında Koyulhisar Belediyemizi Bilgisayarlı otomasyon sistemine geçirmiştik. Eski Belediye Başkanımız Niyazi ENGİN Bey’in teknolojiye verdiği önemi duyarlılığını unutamam. Bizde katkı sağladık, tecrübelerimizi imkanlarımızı bilgilerimizi memleketimiz için seferber ettik. İlçemizi hizmet etmenin gururunu onurunu tattık. Kaymakamlığımızı 1998 yılında resmi web sitesine kavuşturdum.

Bizden sonra çıkan diğer yerel gazetelerin kaç adet basıldığı ve nerelere dağıtıldığına ilişkin savunma yada o konulara girecek değilim olanlar bitenler hepinizin gözü önünde. Ancak Koyulhisar’da 19 yıldır aralıksız ve istikrarla yayınlarını sürdüren sürdürmeye devam eden www.koyulhisar.com güncel etkin tarafsız haberleriyle yayın hayatına devam ediyor. Ömrümüz oldukça devam edecek.

 

Kıymetli hemşehrilerim, değerli Koyulhisar halkı! Haber sitemizi sosyal medya hesabından 1880 okuyucu anlık takip ediyor. Haber sitemizin okunma oranları oldukça yüksek. 45 ülkede okunmakta. Aylık 45 bin ila 55 bin arasında okuyucuya ulaşıyoruz. Sadece Koyulhisar olarak düşünmeyin. İnternet dünyası artık sanal olmaktan çıkmıştır. Haber sitemizi google.com ilk sıralarda yayınlamakta.

Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Her daim bir birimizi güncel tuttuk.

Sizlerin desteği bizleri daha fazla sorumluluk altına itti. Güvenilir, tarafsız, nitelikli yayıncılık anlayışıyla hizmet vermeye dün olduğu gibi gelecekte de devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur…19 yıldır sesiniz olduk. İlçemizin müşterek sesi olmaya gayret ettik. İlçemize ve okuyucularımıza Rehber olmaya gayret ediyoruz.

19 YILDIR BİRLİKTEYİZ. BİZ BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ.

www.koyulhisar.com

Selim EFE

www.koyulhisar.com İnternet Gazetemiz Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. Haber sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı sitemize aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

” Basın, Milletin Müşterek SesidirBir milleti aydınlatma ve uyarmada, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, özet olarak bir milletin mutluluk hedefi olan müşterek istikamette yürümesini teminde başlı başına bir kuvvet, bir okul, bir rehberdir.” M.Kemal ATATÜRK

Share
#

SENDE YORUM YAZ