logo

31 Aralık 2013

Kaptanlarımızın işi sadece araç sürmek değil görevleri çok zor..

Kaptanlarımızın işi sadece araç sürmek değil görevleri çok zor..
Bu sektör, teknik olarak İlçemizde çok eleştirilmiş olsa da en iyi emniyet sistemleri ile donatılmış son zamanlarda son model araçlar kullanmakta olup, Türkiye şartlarının en iyi şoförlerini İlçemizdeki firmalarımız ” ayrım yapmıyorum ” istihdam etmektedir. Dün akşam şahit olduk. Son model araç ve aynı görüntüler..Kaptan ve Muavin uzun yoldan gelmiş en iyi hizmetini vermeye çalışıyor.

Otobüs şoförü bu yolu herkesle paylaşmak zorundadır. Otobüs şoförlerimizin çoğunluğu, kullandığı aracın ve taşıdığı yolcunun sorumluluğunu iyi bilir. Onlar aynı zamanda İlçemizin çocukları bizim fedakar, cefakar kaptanlarımızı kim nasıl değerlendirir bilemem ancak bildiğim tek bir şey onlar teşekkürlerin en büyüğüne laik. Firmalarımızın müşteriye davranışı kadar şoförlerinde hizmetleri çok önemli.Yolcu bilet aldıktan sonra Şoförlerimizin emanetinde. Kaptan Emre Durmuş kardeşimizin otobüsün arkasına yazdırdığı yazı gözlerimize takılıyor.

 

” Bitmez Bir Sevdayla Hep Yollardayız ”
                        

Can taşımanın” omzuna yüklediği o ağır sorumluluğu her an yaşayan “İnsan”…

Ve onların yolunu gözleyenler var.

Onların da bir ailesi var. Onlar da baba, abi ve kardeş.

Üstelik, kullandığı araçta insan taşımanın sorumluluğunu yüklenen, temsil ettiği firmayı düşünen şoför de “ Sevgi ve ilgi bekliyor ”.


www.koyulhisar.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ