logo

Kayaören Köyünde Otomobil Tarlaya Uçtu: 2 Yaralı

Kaza sat 22.30 sıralarında Kayaören köyünde Cevizli köyü istikametinden gelmekte olan Hasan DÜNDAR ve Bahattin SAYAN’ın kullandığı otomotiv tarlaya uçtu. Kaza Kayaören Köyü yakınlarında yaşandı. Bahattin SAYAN İstanbul’dan tatil için köyüne gelmişti.

 

Kayaören Köyü Dün Akşam Uyumadı!

Kazayı görenler olay yerine koştu.112 ye haber verdi.Koyulhisar’dan Ambulans 25 dakikada geldi ancak ikinci yaralı için Koyulhisar’da Ambulans olmadığı için Suşehrin’den 2 saat sonra gelebildi. Yaralılar olay yerinde saatlerce bekledi. Yaralılar Hasan DÜNDAR ve Bahattin SAYAN Sivas’a kaldırıldı. Kaza haberini ve Fotoğrafları  Köy Muhtarı Serkan Aluç Sosyal Medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Koyulhisar istikametine seyreden Bahattin SAYAN’ın kullandığı otomobil tarlaya uçtu. Çarpışmanın etkisiyle kontrolden çıkan araçta bulunanlar ağır yaralandı. Kazanın duyulmasıyla olay yerine İlçe Jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar olay yerine sevk edilen ambulanslarla Sivas kent merkezinde bulunan hastanelere sevk edilerek tedaviye alındı. Akıllarda kalan Ambulans yetersizliği o saatlerde Koyulhisar Üç yolda’da kaza haberi gelmişti.

Hasan DÜNDAR ve Bahattin SAYAN’a Acil Şifalar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WWW.KOYULHİSAR.COM

Fotoğraf: Serkan ALUÇ

Share
#

SENDE YORUM YAZ