logo

07 Ağustos 2017

Kaymakam GÜNGÖR’den Koyulhisar’a selam var.

Bugün İlçemizde görev yapmış başarılı Kaymakamlarımızdan Mustafa Güngör’ü aradım. Bulunduğu görevlerde önemli hizmetlere kalıcı imzalar atıyor. Koyulhisar’a selam gönderen

Digor Kaymakamı olarak görev yapan Mustafa Güngör, Digor Belediye Başkan Vekili olarak da görevine devam ediyor. Digor’a yolu düşen Koyulhisarlı hemşehrilerini bekliyor. Yolu düşenleri kendisini ziyaret etmeye davet etti.

Digor Kaymakamı olarak görev yapan Mustafa Güngör, Digor Belediye Başkan Vekili olarak atandı.

Digor Kaymakamı Mustafa Güngör, Digor Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirildi. Kars Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Digor Belediye Başkanı Ekrem Bingül’ün, “Zimmet ve kamu görevlisinin resmi belge sahteciliği” suçlarından hakkında devam eden soruşturma kapsamında, İçişleri Bakanlık Makamının onayıyla geçici bir tedbir olarak görevinden uzaklaştırıldığı bildirildi.

Bingül ve halen Digor Belediyesi Belediye Başkan Vekili Meclis üyesi Reis Baykız’ın, Kars Ağır Ceza Mahkemesinde “Terör örgütü propagandası yapma” suçundan dolayı sanık sıfatıyla yargılandığı ve Baykız hakkında, Digor Cumhuriyet Başsavcılığınca, “Terör örgütü propagandası yapma” suçundan Kars Cumhuriyet Başsavcılığına fezleke düzenlendiği belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:  “İçişleri Bakanlık Makamının 08.02.2017 tarihli olur emriyle görevinden uzaklaştırılan Digor Belediye Başkanı Ekrem Bingül yerine, Belediye Kanunu’nun 45, 46 ve geçici 9’uncu maddesi uyarınca Valilik Makamının 08.02.2017 tarihli oluru ile Digor Kaymakamı Mustafa Güngör görevlendirilmiştir.”

Koyulhisar eski kaymakamımız Mustafa Güngör bey’e başarılar diliyoruz. Rabbim yolunu bahtını açık etsin. Görevinde başarılar diliyoruz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ