logo

Kaymakam Turan ve siyasiler seçim için toplandı.

Kaymakam Turan ve siyasiler seçim için toplandı.

Koyulhisar ilçe Kaymakamı Şenol Turan ve siyasi parti başkanları, yaklaşan yerel seçimler öncesinde toplantıda bir araya geldi. Toplantı sonrasında açıklama da bulunan Koyulhisar Kaymakamı Şenol Turan, toplantıda ki amacın, yerel seçimlerde halkın özgür iradesi ile oylarını kullanmayı sağlamak olduğunu söyledi.

kym2

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Koyulhisarda seçim hareketliliği başlarken, ilçe kaymakamı Şenol Turan, yerel seçimler öncesinde siyesi parti başkanları ile düzenlediği toplantıda bir araya geldi. Kaymakamlık Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Turan ve siyasi parti başkanları ile birlikte Koyulhisar Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yücel Yılmaz, İlçe emniyet Müdürü Selçuk Kızılay, Seçime katılan Siyasi Partilerin Belediye Başkan Adayları katıldı. Seçim döneminde yaşanabilecek problemlerin giderilmesini ve olası sorunlara karşı tedbir alınmasını amaçlayan toplantıda, katılımcılara YSK kararlarına dair slayt ile sunum yapıldı.   Sunumda yasada ve kanunlarda yer alan seçim yasakları ve yapılacakları ile ilgili bilgileri verildi.

Toplantının sona ermesinin ardından  Kaymakamlığın Facebook adresinde toplantı resimleri ve bilgi paylaşımı yapıldı. Koyulhisar Kaymakamı Şenol Turan, toplantıda ki amacın, yerel seçimlerde halkın özgür iradesi ile oylarını kullanmayı sağlamak olduğunu söyledi.

www.koyulhisar.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ