logo

Kaymakamdan şehit ailesine ziyaret!

Koyulhisar Kaymakamı Mücahit ÖZTÜRK, Mardin ili Nusaybin ilçesinde 2003 yılında Şehit olan Nuh KAYA’nın Kayaören Köyünde ikamet eden ailesini ziyaret etti. Ziyarete Kaymakam ÖZTÜRK ile birlikte Şehitin eniştesi Köy Muhtarı Serkan ALUÇ eşlik etti. Kaymakam Mücahit ÖZTÜRK, “  Vatanını, milletini ve bayrağını korumak için canlarını veren, peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebeye erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetler ailelerimizdir. Şehit ailesine ziyaretten sonra aynı köyde yaşayan Koyulhisar’da herkes tarafından sevilen uzun yıllar muhtarlık yapmış, şimdi ise sağlık problemleri bulunan  uzun zamandır hasta olan  Süleyman ALUÇ’u evinde ziyaret etti. Ailesiyle bir araya geldi. Geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kaymakam ÖZTÜRK, devlet olarak her zaman şehit yakınlarının yanlarında olduklarını ve şehidimizin ailesinin ne tür sıkıntıları olursa olsun onlar için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını vurguladı. Şehidimizin ailesi de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

Koyulhisar Halkının Takdirini Topluyor.

“ Sorunların Çözümü İçin Elimizden Geleni Yapacağız ”

Köylülerle sohbet eden kaymakam Abdullah Köklü; köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinleyerek ilçeye bağlı köylerin sorunlarının çözümü için kaymakamlık olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Kaymakam Köklü yaptığı açıklamada; “Köylerimizi devamlı gezerek köy muhtarlarımızla birlikte köylerin sorunlarını yerinde göreceğiz. Amacımız köylerimiz hakkında bilgi sahibi olarak sorunların çözümlerini bulmak. Köylerdeki eksikleri yerinde tespit ederek en kısa sürede giderilmesini sağlamaktır” dedi.

Köy Muhtarı Serkan ALUÇ Ziyareti Sosyal Medya Hesabından Paylaştı…

 

Koyulhisar Kaymakamımız Sayın Mücahit ÖZTÜRK köy ziyaretleri esnasında şehit ve yaşlılarına ziyaret ediyor 2003 yılında mardin ‘in nusaybin de şehit olan nuh KAYA nın ailesini ve 43 yıl köyümüze hizmet eden efsane muhtar süleyman aluç u namı değer koç’u da ziyaret etti sayın Kaymakamımıza ziyaretinden dolayı köyüm ve şahsım adına teşekkür ederim yanlız bu ziyarette ilgilenemedim bir daha davet ediyorum gelirse sayın kaymakamımız davul zurna ile karşılayacam

SERKAN ALUÇ KAYAÖREN KÖYÜ MUHTARİ

 

Köylüler Ziyaretten Memnun Kaldı

Kaymakam ÖZTÜRK ve beraberindekilerin köylerine yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren köylüler, “ Devlet büyüklerimizin köyümüze gelerek bizler ile ilgilenmeleri ve sorunlarımızı dinlemeleri bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah İlçemize geldiği günden beri çalışkanlığıyla adından sıkça söz ettiren kaymakamımız sayesinde refah düzeyi çok daha yüksek şekilde yaşarız ”  Köyümüze kadar gelmesi bizleri düşünmesi hastalarımızı ziyaret etmesi bizi bahtiyar etti.Onurlandırdı.İnşallah bizde köy olarak ziyaretine gideceğiz şeklinde konuştular.

 

Not: Özlediğimiz görüntüler İlçemizde göreve geldiği günden beri esnaf ve vatandaşlarımızı köylerimizi sık sık ziyaret eden Gerçekleşen toplantılarda devlet ve millet kaynaşmasının en güzel örneklerini sergileyen İlçe Kaymakamımız Mücahit ÖZTÜRK’e şahsım ve haber sitemiz adına teşekkürlerimizi borç biliriz. İyi ki varsınız.

KAYMAKAM ÖZTÜRK’ÜN KÖY ZİYARETLERİ SÜRÜYOR.

WWW.KOYULHİSAR.COM

SELİM EFE

20 YILDIR BİRLİKTEYİZ…

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ