logo

Konutta avantajın ilk adımı: Lansman fiyatları!

Kağıthane’de Güvenin adresi Kıymetli hemşehrimiz Özcan TOZAR Bey’in başlattığı projelerinde lansman öncesi başlattıkları ön talep süreçleri tüketiciler ve hemşehrileri için bir adım sonra avantaja dönüşüyor.

Lansman Fiyatı İle Ev Sahibi Olabileceğiniz Projeler…

RELİANCE inşaattan SAKLI KENT Yen’i ada projemize başladık pek yakında herkeseye uygun lansman fiyatları,

 

Satışa sunulan bloklardan hem istediği konutu seçebiliyor hem de yüzde 20’lere yüzde 30’lara varan ön satış avantajlarından yararlanıyor. Özcan TOZAR Bey, bu yolla belli bir süre devam ettirdikleri kampanyalarla konut alıcılarına avantajlı seçenekler sunup, lansmana daha kuvvetli mesajlarla çıkıyor.

RELİANCE İnşaat‘ın Kağıthane’de üzerinde iki yıldır çalıştığı Saklı KENT projesi görücüye çıktı. Dış cephesi mozaik şeklinde inşa edilecek projede, balkonlu daireler, teraslar, geniş peyzaj alanı ve sosyal donatılar yer alacak. Ön satış sürecinde avantajlı fiyatlarla lanse edilen projenin, ilk iki etabında satışlar başladı. Ev sahibi olmak istiyorum diyorsanız Mutlaka ziyaret edin. Sormadan geçmeyin… Kağıthane’de binlerce hemşehrimizi sevindiren önemli projelere imza atmış AĞABEYİMİZ’in yeni başlayacağı Lansmana özel indirimli fiyatlarla satışa çıkan yeni konut projeleri fiyatta olduğu kadar ödeme seçenekleri ile de alıcısının yüzünü güldürecek.

 

Adres: Merkez Mahallesi Kemerburgaz Cad. No:50 Kağıthane – İstanbul 34406 Tel: 0212 -321- 91- 81

 

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ