logo

Koyulhisar Belediyesi’nin ” Her Mahalleye Kültür Merkezi “

Aşağıkale Mahallesi Kültür Merkezi Açıldı.

Belediye Başkanı Osman EPSİLELİ’nin büyük önem verdiği ” Kültür Merkezleri ” projesi hayata geçiriliyor. Koyulhisar Belediyesi Hizmette Sınır Tanımıyor. Koyulhisar Belediyesi, vatandaşın sevincine de üzüntüsüne de ortak oluyor.

Koyulhisar Belediyesi’nin ” Her Mahalleye Kültür Merkezi” projesi kapsamında Aşağıkale Mahallesi’nde yaptığı Çok kapsamlı Kültür Merkezi, düzenlenen program eşliğinde açıldı.

Koyulhisar Belediyesi tarafından yapılan Aşağıkale Mahallesi Kültür Merkezi, Belediye Başkanı Osman EPSİLELİ, Koyulhisar Kaymakamı İlçe protokolü ve halkın katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Osman Epsileli projenin her çalışmasını en ince ayrıntısına kadar takip etti. Zaman zaman da birlikte inşaat sürerken ziyaretlerde bulunmuştuk. ” Her Mahalleye Kültür Merkezi ” söylemi hayat buldu. Başkan verdiği her sözü bizzat takip ediyor, mutlaka yerine getirmenin halkıyla birlikte mutluluğunu yaşıyor. Aşağıkale Mahallesi  Muhtarı Nermin COŞKUN ve Dernek Başkanı Koyulhisar Belediye Başkanı Epsileliye Plaket takdimi.

Aşağıkale Mahallesi Kültür Merkezinin yapımında emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Osman EPSİLELİ, ” Burada yapılan mimari yapının içerisindeki faaliyetlerle kültür ve geleneklerimiz sürdürülecek, yapılacak toplantılarla da birlik ve beraberliğimiz daim olacaktır.” dedi.Emeği geçenlere bizzat teşekkür etti. Açılışa belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Aşağıkale Mahallesi  Muhtarı Nermin COŞKUN örnek çalışmalarıyla başarılarıyla dikkatleri üzerine topluyor.

Maddi ve Manevi desteklerini esirgemeyen Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’e hemşehrilerinden yürekten büyük bir alkış. Yüksek sesli teşekkürler geldi.

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ