logo

Access denied.

Koyulhisar Çetin CAN Öğrenci yurdu tekrar açılıyor.

Öğrenci Yurdu bilinmeyen bir nedenle kapandığı söylenmişti. AK Parti Koyulhisar İlçe Başkanlığının Koyulhisar STK’ların temsilcilerinin girişimleri sonucu  Ankara’da Bakanlıklarda yaptıkları ziyaretler neticesinde tekrar açılması kararlaştırıldı. İlçe ve bölge halkı, İlçemizde Üniversitemizi tercih eden öğrencilerimiz ve öğrenci velileri memmuniyetle karşıladı. Sosyal medya’da yüzlerce teşekkür mesajları yayımlandı.

Öğrenci ve Velilerin şikayeti üzerine haber sitemizde yurdun kapanmasını haber yapmıştık. Duyarlılığımızdan dolayı çok sayıda teşekkür sosyal medya üzerinden tebrik aldık.

Haber, henüz gerçekleşmiş  (ya da ilk kez ortaya çıkartılan) bir olayın olabildiğince nesnel ve gerçeğe uygun bir biçimde aktarılmasıdır. İlçemize ve okuyucularımıza karşı hep kendimizi sorumlu hissettik. 20 Yıldır bu bilincin sorumluluğun içinde olduk. Her yeni (ya da ilk kez ortaya çıkan) olay habere dönüşebilir mi? Biz gerçek olan her olayı haber yaptık. Her şeyden önce haber, gerçek olmalıdır. Anlayışında olduk. Dedikodular ve söylentiler, doğruluğu ispatlanmayan hiç bir konuyu 20 yıldır yayında olan haber sitemizde yayımlamadık. Yurdun açılmasında Emeği geçen herkesten Allah razı olsun!

İnternet sitemiz sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye devam ediyor. Biz gücümüzü okuyucumuzdan alıyoruz ve okuyucumuz www.koyulhisar.com haberlerine güveniyor.www. koyulhisar.com yazarsa doğruları yazar.

20 yıldır birlikteyiz. Gerçekten haber verir… Türkiye’nin ilk internet haber sitesi.

 

“ GAZETECİLİK SORUMLULUK GEREKTİREN BİR MESLEK ”

 

www.koyulhisar.com

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ