logo

Koyulhisar.com Kelkit Vadisi’nde rakiplerine fark attı!

16 yıldır Koyulhısarın en çok okunan haber sitesi olan ve defalarca özel haberleriyle Türkiye’nin gündemine oturan Koyulhisar.com rakipleriyle arasındaki farkı iyice açtı. Yayınladığımız bir çok haberimizi bazı ajanslar ve haber siteleri taze habermiş gibi servis etti. Örneklerini çok gördük.

Dünyadaki tüm internet sitelerinin trafik ölçümlerinde en iyi bilinen ve en güvenilir internet motorlarından biri olan Alexa’nın ölçümlerine göre Koyulhisar.com haber sitemiz Google.com ’a “ Koyulhisar ” yazıldığında haber sitesi olarak yine ilk sırada çıkıyor.

Alexa, internet sitelerinin dünya üzerindeki yerini değişik kriterlere bakarak belirleyen önemli bir kuruluş. Nasıl ki televizyon kanalları reytingleri adım adım takip ediyorsa site sahipleri içinde Alexa takip edilmesi gereken bir sistem.

Koyulhisar.com olarak zirvedeyiz.

Alexa’ya göre Koyulhisar ve Kelkit Vadisi’nde yayında olan haber siteleri arasında en çok okunanlar arasında Koyulhisar.com İnternet haber sitesi zirvede bulunuyor. Her gün binlerce kişinin takip ettiği www.koyulhisar.com   Yaklaşık 669.000 sonuç içinde (0,19 saniye ) 1.sırada. Türkiye’de ilk kurulan sayılı internet sitelerinden, Sivas ve İlçelerindeki birçok sitenin toplam okuyucusu bile Koyulhisar.com yakalayamıyor. Haber sitemizin istatistiksel analizlerini ve görüntülerini sizlerle zaman zaman paylaşıyoruz.

www.koyulhisar.com olarak, sitemizi tercih eden bize güvenen bizi bugüne kadar takip eden ve bizi zirveye taşıyan tüm okuyucularımıza teşekkür ediyoruz.Teşekkürü borç biliyoruz.

22 Ülkede okunuyoruz.En çok okunan ilk 10 ülke.

6

google.com da en çok arama yapılarak aranıp sitemize nasıl gelinmiş ilk 5 sıralama verisini yayınlıyoruz. İlk arama koyulhisar %91 doğrudan haber sitemiz geliyor.

1

Koyulhisar.com yazdığınızda…

10

 

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ