logo

Koyulhisar.com Yine Zirvede!

Koyulhisar.com Kelkit Vadisi’nde rakiplerine fark atmaya devam ediyor.

8

17 yıldır Koyulhısarın en çok okunan haber sitesi olan ve defalarca özel haberleriyle Türkiye’nin gündemine oturan Koyulhisar.com rakipleriyle arasındaki farkı iyice açtı. En çok okunan haber sitesiyiz.

10

Dünyadaki tüm internet sitelerinin trafik ölçümlerinde en iyi bilinen ve en güvenilir internet motorlarından biri olan Alexa’nın ölçümlerine göre Koyulhisar.com haber sitemiz Google.com ’a “ Koyulhisar ” yazıldığında haber sitesi olarak yine ilk sırada çıkıyor. Ayrıca Google Analytics üzerinden yaptığımız ve aldığımız raporlarda görüyoruz ki rakiplerimiz arasında çok ciddi farklarla zirvedeyiz. Okuyucularımızın % 45,85 Kadın % 54,15 Erkek. Genç okuyucularımızın bizi takip etmesi sevincimize sevinç katan, sevincimizi kat be kat artıran bir gurur. Okuyucularımızın yaş grubu grafik dağılım tablosu

2

Kadın ve Erkek grafik tablosu, Okuyucularımızın % 45,85 Kadın % 54,15 Erkek

1

 

Koyulhisar.com olarak 17 yıldır zirvedeyiz!

Alexa’ya göre Koyulhisar ve Kelkit Vadisi’nde yayında olan haber siteleri arasında en çok okunanlar arasında Koyulhisar.com İnternet haber sitesi zirvede bulunuyor. Her gün binlerce kişinin takip ettiği www.koyulhisar.com   Yaklaşık 466.000 sonuç içinde (0,40 saniye ) 1. sırada. Türkiye’de ilk kurulan sayılı internet sitelerinden, Sivas ve İlçelerindeki birçok sitenin toplam okuyucusu bile Koyulhisar.com’u hala yakalayamıyor. Haber sitemizin istatistiksel analizlerini ve görüntülerini sizlerle zaman zaman paylaşıyoruz.

 

Tabi ki  en büyük katkı siz değerli okuyucularımızın…

En büyük katkı siz değerli okuyucularımızın, yaşadığınız dünyayı bulunduğunuz İlçeyi daha anlamlı kılmak adına güzelliğe ortak olun.

 

www.koyulhisar.com olarak, sitemizi tercih eden bize güvenen bizi bugüne kadar takip eden ve bizi zirveye taşıyan tüm okuyucularımıza teşekkür ediyoruz. Teşekkürü borç biliyoruz.

22 Ülkede okunuyoruz.En çok okunan ilk 10 ülke. Türkiye’de bu ay içinde, ( 13 günde) 3 bin 184 okuyucumuza ulaşmış durumdayız.

4

 

 

Google.com da Koyulhisar yazdığınızda 466.000 ( 0,40 Saniye ) içinde www.koyulhisar.com her zaman .1 ” İnci ” Geliyor.

10

 

 

13 Gün içinde en çok okunan haberlerimiz…

6

 

www.koyulhisar.com 17 yıldır sizinle birlikte.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ