logo

31 Aralık 2013

Koyulhisar yasa boğuldu!

 Koyulhisar yasa boğuldu!

Fani dünya’dan, Ebedi Alem’e intikal ederken bizlere geride bıraktıklarına büyük ders verdi. Unutamayacağım bir ders ve nasihatte bulunmuş oldu. O hepimizin Hüseyin abisiydi.

Hüseyin Dündar abimiz Fani dünya’dan, Ebedi Alem’e intikal ederken bizlere geride bıraktıklarına büyük ders verdi… Unutamayacagimiz bir nasihat bıraktı…

Mekani cennet olsun.

Onun her şeyi hemşerileri sevdiği dostları ve arkadaşlarıydı.. O fakir fukara babası idi, daha doğrusu babasının oğluydu Memleketinde herkes onu çok seviyordu. Çıktığı siyaset yolunda bütün hemşerilerini tek tek ziyaret etmiş onların düşüncelerini dinlemişti.

 

Hüseyin Dündar, AK Parti’den Koyulhisar Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıklamıştı. www.koyulhisar.com haber sitemizi ziyaret ederek aday olacağını açıklayan Dündar,  Koyulhisar’a ve Koyulhisar halkına en iyi hizmeti vermek için aday adayı olduğunu belirterek şunları  bize aktarmıştı:


“Koyulhisar yıllardır özlediği ve beklediği hizmeti alamıyor. Ben uzun yıllar büyükşehirlerde belediye yönetimleriyle birlikte çalıştım. Altyapı ve üst yapının ne olduğunu çok biliyorum. Hemşerilerim beni ve  ailemizi çok yakından tanır.. Bizde bütün Koyulhisarlı hemşerilerimizi çok iyi tanırız. Koyulhisarın bütün sorunlarını da biliyorum. Bu nedenle AK Partiden  Koyulhisar Belediye Başkanlığına aday adayı olmaya karar verdim. Partim ve hemşerilerim bana bu görevi verirlerse onlara mahcup etmeden hizmet edeceğim.” Kelkit Vadisi’nde Mühendis Belediye Başkanı Olacak”  demişti.


KOYULHİSAR YASA BOĞULDU.
 

O hepimizin Hüseyin abisidir.
Hemşerilerine hep yardım eden…
Büyüklerine saygılı küçüklerinine hep sevgiyle yaklaştı…
Koyulhisar benim memleketim belediye başkanlık yarışında ben de varım dedi…
Yürekli, eğilmez, bükülmez bir siyasetçi kimliğiyle çıkmışdı yola.
Öyle de kalmalıydı.
Kendisi ” Baba ” bir adamdı hafızalarımızda hep öyle kalacak.

 

Geçtiğimiz günlerde bir hemşerimizin düğününde karşılaşmıştım. Aday olacağını söyledi.Tebrik etmiştim. Aday olacağını, Memlekete Mühendis bir Belediye Başkanı geleceğini önemli projeleri hayata geçireceğini anlatmıştı. Ben sormadan lafı ağzımdan almış, “ Kazanırız değil mi, memleket adına kazanacağız ” demişti. Sonra, kendi durumunu bırakmış, Suriye olaylarına ve Mısır’daki darbecilere verip veriştirmişti. O durumda bile sorumluluk hissediyordu.

Hüseyin abi’mizi kaybettik.

Koyulhisar büyük  bir “değerini” kaybetti.

Hepimizin (dostlarının, sevenlerinin, ailesinin ve okuyucularımızın) başı sağ olsun. Mekânı cennet olsun.

www.koyulhisar.com


Share
#

SENDE YORUM YAZ