logo

Access denied.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programı

Koyulhisar’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Koyulhisar Belediyesi tarafından engelliler ve ailelerine yönelik bir program düzenledi. Programda duygulu anlar yaşandı.

Koyulhisar Belediyesi, ’’ İnsan değerlidir ‘’ anlayışıyla sürdürdüğü sosyal belediyecilik çalışmalarıyla 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü unutmadı. Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte duygulu anlar yaşandı. Kurum amirleri, muhtarlar programa katıldı. Engelli aileleriyle birlikte güzel bir akşam geçirdiler.

Engelli çocukların ve ailelerin mutluluğu gözlerden kaçmadı, Engelli çocukların eğlendiği etkinliğin sonunda ailelerin mutluluğu gözlerine yansıdı. Belediye Başkanı Osman EPSİLELİ  Toplumun ayrılmaz bir parçası olan engellilerin, umutlu ve geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlayacak, 

imkanlara kavuşturulması, devletimizin öncelikli görevleri arasında yer alıyor. Ancak engellilerin üretken bireyler olarak kendi kendilerine yeterli duruma gelmeleri konusunda sivil toplum kuruluşlarına ve sorumluluk taşıyan her insana bizlere görev düşüyor ” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ