logo

Koyulhisarda “Anneler Günü” sürprizi!

Koyulhisar Belediye Başkanlığı 11 Mayıs Anenler Günü dolayısıyla Belediye Kültür Merkezi ve Sosyal Tesislerinde anneler günü programı düzenleyecek.

 

Koyulhisar Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen programda sürpriz sanatçılar sahne alacak. Konuşmaların ardından İlçe dışından gelecek sanatçılar sahne alacak. Konserin sürpriz sanatçısı ise gizli tutuluyor.

Sosyal Belediyecilik çerçevesinde gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında 11 Mayıs Pazar Anneler Günü dolayısıyla saat 13:00 da Belediye Kültür Merkezi ve Sosyal Tesislerinde program düzenleyen Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli,  Tüm annelere hitap edecek bir program olacak. ” Bunun yanında özel gün olması nedeniyle anneler için özel eğlence programı hazırladık. Programımız pazar günü saat 13.00’te Kültür Merkezinde  Sivaslı herkesin çok beğendiği ve yakından tanıdığı sürpriz sanatçımızın seslendireceği eserlerle annelerimize çok özel bir gün yaşatmak istiyoruz. Tüm annelerimizi ve Koyulhisar halkını bu programa davet ediyoruz” dedi.

 

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ