logo

Koyulhisarda Kardeşler Oto Kurtarma Hizmete Girdi.!

İstanbul’da Oto çekici ve oto kurtarıcı sektöründe uzun yıllar çalışmış tecrübe edinmiş arkadaşlarımız, Osman Yamaç ve ortağı Mehmet Zabun Koyulhisar küçük sanayi sitesinde Kardeşler Oto Kurtarma alanında faaliyet gösteren şirketlerini kurdular. Mehmet Zabun ve Ömer Osman Yamaç şirketimiz her zaman müşteri memnuniyetini gözetecek. Güven ve iş kalitesini kendine Şiar edinmiş Kardeşler Oto kurtarıcı şirketi hizmete girdi.

oto

Mehmet Zabun ve Ömer Osman Yamaç tarafından geçtiğimiz günlerde, Koyulhisar küçük sanayi sitesinde faaliyete giren Kardeşler Oto Kurtarma, haftanın 7 günü 24 saat boyunca oto kurtarma hizmeti sunuyor. Güvenlikten ödün verilmeden sunulan hizmet ve oto kurtarma hizmetinin genişletilerek geliştirileceğini belirten Mehmet Zabun; “ Geçtiğimiz günlerde faaliyete soktuğumuz Kardeşler Oto Kurtarma ile, İlçemiz için önem arz eden bir konuda halkımıza hizmet etmeye başladık. Koyulhisar küçük sanayi sitesinde Reşadiye – Suşehri D-100 yolu üzerinde faaliyete giren işletmemiz, haftanın 7 günü halka en iyi hizmeti sunma adına çalışacaktır. Önümüzdeki günlerde oto kurtarma faaliyetlerinde kullanmak üzere bir vinci de işletmemize kazandırmayı düşünüyoruz. Halkımız bize  0531 577 74 46 ve  0507 504 10 58  numaralı telefonlardan istediği saatte ulaşabilir ” şeklinde konuştu.

Hedeflerimiz; Kalite, hizmet ve güven ilkeleriyle sektörün öncü kurumlarından biri olmayı. Dürüstlük, doğruluk sözüne sadık olma ilkeleriyle çalışmak. Ticaretle “ahlak’ı” bütünleştirmek Kardeşler Oto kurtarıcıyı var eden vazgeçilmez ilke ve değerlerimizdir.  Haftanın 7 günü 24 saat boyunca müşterilerimizin ve hemşehrilerimizin hizmetinde olacağız.

www.koyulhisar.com Ailesi olarak Mehmet ve Ömer kardeşime başarılar diliyorum. İşletmeniz hayırlı ve uğurlu olsun. Yollarımızdan geçen sürücülerimiz önce Allaha sonra sizlere emanet ediyoruz.

www.koyulhisar.com

Ahmet Erim EFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ